Lg 60pz750s - lg 60pz950s

wraf

New member
Witam, chce wszystkich serdecznie powitac - to mój pierwszy post na forum (co nie znaczy że jestem tu nowy wręcz przeciwnie)
LG 60PZ750S - LG 60PZ950S właśnie czym się różnią te szkła, czy warto przepłacać tym bardziej że teraz w euro jest niezła cena i na 40 rat na LG 60PZ750S, jeśli na temat 60PZ950S można znaleźć jakieś info to na temat 60PZ750S jest cisza.
Jeśli ktoś miał do czynienia z LG 60PZ750S to bardzo bym prosił o opinie.
 

wraf

New member
czyli w przeciwieństwie do seri PK filtr mają taki sam?, co do telefonu to musi być iphone czy uzależnione jest to od systemu operacyjnego telefonu (choć na allegro piloty są po 100 kilka zł)? co do obudowy to myślałem że są identyczne (proszę podać jakieś szczegóły lub dać link, bo na zdjęciach są identyczne). ostatnia moja prośba - czy warty jest swojej ceny względem LG 60PZ950S biorąc pod uwagę kupna na raty gdzie w przypadku 60PZ950S rat jest tylko 10 (sklep euro).
 

bigxlx

New member
czyli w przeciwieństwie do seri PK filtr mają taki sam?

Taki sam to maja polaryzator, roznica jest z designie krawedzi.

co do telefonu to musi być iphone czy uzależnione jest to od systemu operacyjnego telefonu (choć na allegro piloty są po 100 kilka zł)?

Nie czytacie postow?
http://www.hdtv.com.pl/forum/lg/69712-steruj-tv-za-pomoca-telefonu-android-iphone-nokia-lg-tv-remote.html

co do obudowy to myślałem że są identyczne (proszę podać jakieś szczegóły lub dać link, bo na zdjęciach są identyczne).

Identyczne nie sa.
Foty masz np. Telewizory LG | Cinema 3D | Smart TV
750 - niebieskosc w pionie
950 - srebro w poziomie

ostatnia moja prośba - czy warty jest swojej ceny względem LG 60PZ950S biorąc pod uwagę kupna na raty gdzie w przypadku 60PZ950S rat jest tylko 10 (sklep euro).
Jak zalezy Tobie na dobrej cenie - to kupuj tanszy - bedziesz zadowolony.
 

wraf

New member
Identyczne nie sa.
Foty masz np. Telewizory LG | Cinema 3D | Smart TV
na tej stronce co podałeś to nie jest zdjęcie 750 tylko 570 lub 250 (pomyliło im się) i o co chodzi z tym:
750 - niebieskosc w pionie
950 - srebro w poziomie
i z tym:
"Taki sam to maja polaryzator, roznica jest z designie krawędzi"- design krawędzi też mają taki sam oba są bez widocznej ramki
 

bigxlx

New member
Identyczne nie sa.
Foty masz np. Telewizory LG | Cinema 3D | Smart TV
na tej stronce co podałeś to nie jest zdjęcie 750 tylko 570 lub 250 (pomyliło im się) i o co chodzi z tym:
750 - niebieskosc w pionie
950 - srebro w poziomie
i z tym:
"Taki sam to maja polaryzator, roznica jest z designie krawędzi"- design krawędzi też mają taki sam oba są bez widocznej ramki

Jak tak wszystko wiesz to po co sie pytasz?
Popatrz na 50" one sa dobrze zmatchowane na stronie LG.
Juz widzisz?
 

wraf

New member
właśnie o to chodzi że g... wiem i dlatego się pytam, bo żeby te szkła zobaczyć to chyba do szkopów trzeba jechać, teraz na tle 50-tek to widać, ale ja patrzyłem na 60-tki bo to one mnie interesują, dzięki za pomoc ale mimo wszystko nieraz trzeba troszkę dokładniej laikowi coś przekazać, czyli różnica polega tylko na braku małego pilota i odcieniach obwódki szkła, czy może jeszcze coś bo jednak różnica w cenie to tylko a może aż 6 stówek
 

bigxlx

New member
właśnie o to chodzi że g... wiem i dlatego się pytam, bo żeby te szkła zobaczyć to chyba do szkopów trzeba jechać, teraz na tle 50-tek to widać, ale ja patrzyłem na 60-tki bo to one mnie interesują, dzięki za pomoc ale mimo wszystko nieraz trzeba troszkę dokładniej laikowi coś przekazać, czyli różnica polega tylko na braku małego pilota i odcieniach obwódki szkła, czy może jeszcze coś bo jednak różnica w cenie to tylko a może aż 6 stówek

a i jeszcze migajace logo galaktyki... reszte juz wiesz
 

wraf

New member
dzięki bigxlx, dzięki Tobie zdecydowałem się i już go zamówiłem, do odebrania w sobotę, mam nadzieję że wszytko będzie ok. jeszcze raz dzięki :bober:
 

bigxlx

New member
dzięki bigxlx, dzięki Tobie zdecydowałem się i już go zamówiłem, do odebrania w sobotę, mam nadzieję że wszytko będzie ok. jeszcze raz dzięki :bober:

Jak dojedzie to podepnij go do sieci i wymus uaktualnienie oprogramowania... nie zaszkodzi, a moze nie raz pomoc...
 

wraf

New member
ok. dzięki ze strony lg tak? powiedz mi jeszcze czy częste są martwe piksele w tych modelach, czy warto to w sklepie sprawdzić, jeśli jest taka możliwość.
 

bigxlx

New member
ok. dzięki ze strony lg tak? powiedz mi jeszcze czy częste są martwe piksele w tych modelach, czy warto to w sklepie sprawdzić, jeśli jest taka możliwość.

1) Na stronie LG masz opcje ladowania przez USB, lepiej podepnij siec do TV i uaktualnij z poziomu TV

2) FHD to ~6.2 miliona sub pikseli, na zwyklym sygnale uzytkowym raczej tego nie wyczaisz, ale dzisiejsze plazmy to nie to co kilka lat temu, tak wiec jakosc produkcji jest ZNACZNIE wyzsza i takich defektow raczej juz nie ma.
 

fish_dvb

New member
Najlepiej uaktualnić przez USB najnowszym, poprawionym oprogramowaniem v3.12.07 ze strony LG:

Pomoc techniczna dla produktu LG: 50PZ950S

Oprogramowanie dostępne przez internet (z poziomu TV) jest w wersji v3.12.05 i zawiera poważne błędy takie jak nieprawidłowe odtwarzanie sygnału 24p (judder, czyli zacinanie obrazu przy panoramowaniu), czy gorszej jakości 3D.

Firmware v.3.12.07 sprawdziłem na 50PZ950S i działa wyśmienicie.
 
Ostatnia edycja:

bigxlx

New member
Najlepiej uaktualnić przez USB najnowszym, poprawionym oprogramowaniem v3.12.07 ze strony LG:

Pomoc techniczna dla produktu LG: 50PZ950S

Oprogramowanie dostępne przez internet (z poziomu TV) jest w wersji v3.12.05 i zawiera poważne błędy takie jak nieprawidłowe odtwarzanie sygnału 24p (judder, czyli zacinanie obrazu przy panoramowaniu), czy gorszej jakości 3D.

Firmware v.3.12.07 sprawdziłem na 50PZ950S i działa wyśmienicie.

Mysl tak dalej to sie doczekasz kolejnego wsadu na USB na Wielkanoc, a w necie juz jest x.08
 

fish_dvb

New member
Mysl tak dalej to sie doczekasz kolejnego wsadu na USB na Wielkanoc, a w necie juz jest x.08

Chłopie, wyluzuj. Zawsze jesteś taki niemiły?
Jak sprawdzałem dwa dni temu z poziomu TV to nie znajdował nowszej wersji.
Zainstalowałem x.07, która działa super i to zakomunikowałem.

Teraz jest już nowszy soft, ale czy tak samo stabilny?
 

Krzych692

New member
Też zastanawiam się, który z tych telewizorów wybrać. Różnica cen w euro rtv to 1200 PLN , a z różnic to jeszcze USB dongle ( 750 nie posiada)
 
Do góry