LG 55LM860v czy Panasonic TX-L55DT50 jakie różnice

xrafal

New member
Witam serdecznie mam pytanie. Chcę kupic telewizorek 55 calowy i zastanawiam sie nad tymi modelami LG 55LM860v czy Panasonic TX-L55DT50 ale nie wiem na co patrzec chodzi mi tu głownie o parametry na których się wogóle nie znam a nie chcę chodzic do sprzedawcy w sklepie bo po pierwsze nie są rzetelni i według mnie są bardzo mało poinformowani co do nowych modeli telewizorów. Czy wogóle jest sens inwestowania pieniędzy ( około 10000) za dany model telewizora.Dowiedziałem sie tylko od znajomego ze można przedłuzyć grarancję na 5 za około 20 procent wartosci telewizora, jest on wówczas ubezpieczony od wszelkiego rodzaju uszkodzeń. Acha i jeszcze jedno ile telewizorki czerpią prądu i jaka jest ich żywotność ogladając średnio około 7 godzin dziennie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
http://www.hdtv.com.pl/forum/panaso...najladniejszy-telewizor-w-historii-firmy.html - tu masz test
Ten telewizor jest pod każdym względem super. Miał gorzej tylko z czernią ale Panasonic już poprawił algorytmy i jest extra.
On wcale nie odstaje od serii WT50 , flagowego modelu Panasonica.

Pobór energii się 60W czyli nie wiele jak na przekątną.
Ja gwarancji bym nie przedłużał.
Wszystko czytający telewizor.
Me extra widgety i wszystko jest sterowane świetnie z telefonu androidem.
 

xrafal

New member
Ja gwarancji bym nie przedłużał.
Wszystko czytający telewizor.
Me extra widgety i wszystko jest sterowane świetnie z telefonu androidem.[/QUOTE]



Czemu Kiki byś gwarancji nie przedłużał , a po 3 latach ci coś padnie to naprawa nie wiem czy bedzie opłacalna. A czy jest może test tego 2 tv LG gdzies na forum czytałem że tez jest fajny i wszystko czyta i ma pilota fajnego do neta.Telewizor który testowałeś jest ok nawet mi przypadł do gustu ale jednak trzeba porównać te dwa modele
 

prozak78

New member
wciąż dylemat

Hejka panowie. Wlasnie dokladnie tego tematu szukałem i znalazlem na hdtv :).Wszystko cacy ale mało odpowiedzi. Jutro jade do sklepu i mam dylemat miedzy tymi modelami ktory lepszy pod względem wyswietlanego obrazu 2D.Czy jest jakas roznica wyswietlanego obrazu tego panasa na 47" a 55".Wlasnie chce 55".I w czym lepszy lub gorszy Panasonic TX-L55DT50 od LG 55LM860v??Dzieki pozdr.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie ma różnicy między modelami 47 i 55" - ja zdecydowanie wybierałbym Panasonica. W jakim sklepie masz te z literą B ?
 

prozak78

New member
..a prosze mi powiedziec jak sie ma ten Panasonic DT50 do Samsunga D8000 oczywiscie 55" ?? Jeszcze nie kupilem bo cena Panasoników podskoczyla i za to samą cene mozna kupic D8000. UK drozej wychodzi niz w Polsce.....
 

prozak78

New member
tak tak przeglądalem test ze 3 razy :). Wlasnie przeglądam neta i wpadlem na samsunga UE55ES8000 za 1833 funty. Panasonic DT50 kosztuje 1650 funtów.I kuzwa znów dylemt. Moze dolozyc troche i brac samsunga. Tylko czy rzeczywiscie ten samsung bije na glowe panasonica??To i tak dla mnie duzy wydatek nawet 1600f ale jesli warto dolozyc do ES-a to musial bym to przemyslec. Ale czy warto?? Prosze o odp. i juz nie męcze :p pozdrawiam i dziekuje.....
 

prozak78

New member
TX-L55DT50B zamówiony!!! :) 1600 funtów + 5 lat gwarancji. Ma przyjsc w czwartek wiec juz sie nie moge doczekac.Mam nadzieje ze bede zadowolony bo to baaardzo duzo pieniedzy.Dziekuje za pomoc w wyborze i jak tylko sie nim pobawie to napisze co i jak. Teraz jestem w trakcie szukania wieszaka na sciane :) pozdrawiam i dziekuje.
 
Do góry