LG 55LF652V - ustawienia TruMotion

wampirek

New member
O jakiej wersji tej aplikacji piszesz, na jaki telefon/system operacyjny?
Na iPhona ta apka jest strasznie uboga, oferuje zmianę kanałów i głośności oraz przyciski home, mute, źródła i 3D. Dodatkowo ma Launcher (wszystkie aplikacje zainstalowane na tv) i touchpada. Nic więcej. Może to kwestia telwizora? Ja mam 55eg910v, może podłączona do innych modeli ma inną funckjonalność?
I na pilocie i na apce brakuje mi przycisku Info.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

DiscoLED

New member
System Android, funkcjonalność uboga, taka jak napisałeś. Jednak w niektórych aspektach (np. wpisywanie tekstu, touchpad) przewyższa standardowego pilota. Do tego za darmo. Pilota magic nie mam, wiec z nim nie mogę porównać.

Ale wspomniana przeze mnie wcześniej aplikacja jest aplikacją producenta. Są jeszcze aplikacje nieoficjalne (np. Tv Remonte For LG), które mają chyba wszystko...
 
Ostatnia edycja:

wampirek

New member
Czy klawiatura w apce się pojawia dopiero wtedy, gdy jest widoczna na ekranie tv? Prawdę mówiąc apkę zainstalowałem i dobiło mnie ubóstwo oferowanych funkcji i odpaliłem ją może ze dwa razy i może dlatego nie wiem, że klawiatura się pojawia.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Lobit

Member
Dzięki, czekam na informacje :) Podobno filmy online na cda działają ale często wyskakuje informacja o braku pamięci, daj znać czy coś takiego u ciebie występuje. Pozdrówka :)
obejrzałem już z 10 filmów na cda i nic takiego się nie pokazało. u mojej siostry na LG 39LA620S pokazuję się taka informacja na LG 55LF652V nie ma czegoś takiego.
Co do facebooka o którego pytałeś to filmy również działają i chodzą plynnie, jednakże samo ładowanie strony jest wolne :/
 
Ostatnia edycja:

wampirek

New member
Czy klawiatura w apce się pojawia dopiero wtedy, gdy jest widoczna na ekranie tv? Prawdę mówiąc apkę zainstalowałem i dobiło mnie ubóstwo oferowanych funkcji i odpaliłem ją może ze dwa razy i może dlatego nie wiem, że klawiatura się pojawia.


Sent from my iPhone using Tapatalk


No dobra, wróciłem z podróży i właśnie sprawdziłem - w apce na iOS nie pojawia się klawiatura. Przynajmniej nie przy wyszukiwaniu na youtubie i nie w pomocy tv.
Widać na Androida jest bardziej rozbudowana :(


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

wik1992

New member
obejrzałem już z 10 filmów na cda i nic takiego się nie pokazało. u mojej siostry na LG 39LA620S pokazuję się taka informacja na LG 55LF652V nie ma czegoś takiego.
Co do facebooka o którego pytałeś to filmy również działają i chodzą plynnie, jednakże samo ładowanie strony jest wolne :/

CDA posiada przecież jakąś wtyczkę flash, serio odtwarza tam filmy?
 
Do góry