LG 55LB700V i CAM CI Cyfrowego Polsatu

bolongo

New member
Witam,
Właśnie przesiadłem się z dekodera na moduł CAM CI.
Problem polega na tym, że z pośród ponad 1500 kanałów satelitarnych trudno jest wybrać kanały Cyfrowego Polsatu tym bardziej, że masa kanałów się dubluje bo są przypisane do NC+.
Od razu zastrzegam, że przy skanowaniu satelity wybieram Innego dostawcę nie wybierać Cyfrowy Polsat, ponieważ przy ustawieniu CP nie mam możliwości ustawienia ulubionych kanałów według moich preferencji.
Zatem moje pytanie brzmi:

Jak ustawić skanowanie w kanałów satelitarnych w LG 55LB700V aby znalazły się tylko kanały należące do Cyfrowego Polsatu???

Zapewne będzie to skanowanie ręczne (manualne) wybieram satelitę HotBird 13A, pozycja: 13' i co dalej? Jaka jest procedura? Jakie transpondery (częstotliwości??) i polaryzacja?? Co, gdzie kliknąć w menu telewizora??

Bardzo dziękuję za pomoc
Pedro
 
Ostatnia edycja:

radomir11

New member
No cóż ostatnio bawiłem się z listą na innym modelu Lg i też były problemy...
Tu link do danych transporderów i kanałów wszystkich kanałów Cyfrowego Polsatu.

w w w .lyngsat.com/packages/Cyfrowy-Polsat.html

Skanujesz ręcznie każdy transporder osobno a później zabawa pilotem i ustawiasz sobie kolejność kanałów lub możesz zgrać listę na pendrive i edytować w programie ChanSort

sourceforge.net/projects/chansort/files/latest/download?source=typ_redirect

W moim modelu zgrywałem na pendrive tak:
Przytrzymać przycisk setting na pilocie aż pojawi się belka u góry ekranu.
Wcisnąć szybko kod 1105 i OK.
Wybrać Usb Clone i zgrać co trzeba a później w ten sam sposób wgrać do TV.
 

Marek-B

New member
@radomir11
Dzięki za linki i poradę . Nigdzie nie mogłem znaleźć programu do edycji kanałów i instrukcji wgrywania . Na moim LG 32LN575S to działa :)
 
Do góry