LG 50PZ950S v LG 47LW570S

s01077

New member
Wiem że są to dwa różne tv ale jakoś nie mogę się zdecydować przeglądnąłem już chyba wszystkie wątki i nic tak mam namieszane że szok a chcę sobie kupić tylko tv może dodacie mi troszeczkę jakiejś motywacji co do zakupu może polecicie coś innego tak do 5500 tys.może jakiś Panas. albo coś innego . Ten TV będzie wykorzystywany w 90 % do oglądania Naszej Polskiej kochanej telewizji posiadam telewizję N z góry dziękuję za wszelaką odpowiedz nawet tą bezsensowną w stylu kup sobie rower zamiast telewizor :) ale poważnie jestem w kropce pomożecie ........ Jeszcze jedno zależało by mi na możliwości przeglądania internetu
 

s01077

New member
Oki dzięki za odpowiedz nigdy nie miałem do czynienia z plazmami i dlatego się tak waham ale skoro uważasz że to by była lepsza propozycja to oki jeszcze jedno a jak wypada ją do siebie te dwa modele 50PZ950 i Panasonic TX-P50VT30




 

don111

Banned
oczywiście Panasonic, ma lepszą czerń, kontrast, biel, filtr antyodblaskowy, lepsze 3d, w zasadzie pod tym względami wyraźnie lepszy jest już podstawowy model Panasonica 50G30 (bez 3d) albo ST30

choć różnica w obrazie ze zwykłej telewizji SD będzie mała i niekoniecznie na korzyść Panasonica (te gorszej jakości kanały mogą wyglądać nawet nieco lepiej na LG, mniejsze szumy, ziarnistość), jednak skalowanie obrazu (automatyczne dobieranie proporcji obrazu) to znowu punkt dla Panasonica
 

s01077

New member
A jak wypadają te panasoniki pod wzgledem multimedialnym tz.internet możliwość przeglądania stron.Czyli tak jak piszesz to modele model Panasonica 50G30 (bez 3d) albo ST30 by były lepsze od tego LG PZ950
 

don111

Banned
w sumie nie sprawdzałem tego w Panasonicu, czy ma przeglądarkę czy tylko do wyboru różne serwisy, może zapytaj w temacie Panasonica
osobiście bym wybrał albo G30 albo GT30, na pewno nie tego LG w podobnej cenie
 

s01077

New member
Ja już sam nie wiem po prostu w poniedziałek pójdę do sklepu i zamówię LG PZ950 później dam znać jak go odpalę i posiedzę parę godzin czy było warto ale dzięki za zainteresowanie
 

s01077

New member
Jeśli chodzi o tą czerń czy to jest tak bardzo zauważalne dla przeciętnego użytkownika tz.że jak żonka będzie oglądać M jak miłość albo jeszcze jakieś inne seriale na poziomie :) to będzie psioczyć że nic nie widzi albo że obraz jest jakoś dziwnie zamazany pytam dlatego o takie sprawy bo nie miałem jeszcze do czynienia z Plazmami.Dzięki jeszcze raz za zainteresowanie ale zależy mi na takich opiniach osób które mają do czynienia z tymi tv.
A jeśli chodzi o ten model to chyba by był najlepszy w tej cenie tylko czy lepszy od LG PZ950
PS50C7000
 
Ostatnia edycja:

s01077

New member
Dzieki za wszystkie odpowiedzi chyba raczej zostane przy LG dziś idę zamawiać.
Może jeszcze jedno
Gdzie można sprawdzić i czy w ogóle można sprawdzić ile godzin pracowała Plazma LG PZ950S
 

SeBoLeX

New member
W zeszłym tygodniu zakupiłem LG 47LW570s. Jestem zwykłym zjadaczem chleba, który nie przesiaduje przed TV z nosem w ekranie w poszukiwaniu jakichś niedoskonałości. Wyświetlany obraz jest dla mnie naprawdę świetny, zwłaszcza gdy zapuszczę z dysku USB jakiś film 720p/1080 czy takie 3D SBS, no po prostu bajka. Nie odczuwam żadnego input lagu przy graniu na X360. Wyświetlane kolory, jak dla mnie super, bardzo żywe... czarny, zielony, biały... wszystkie są :) No ale ja tam się nie znam :p Gorąco polecam ten model.
 
Do góry