Lg 50ps8000

hiras

New member
folia na matrycy czy jakis filtr?

witam.po braku jakiej kolwiek rady kupilem sobie wczoraj model LG 50PS8000 i musze sie pochwalic ze jestem mile zaskoczony.obraz igielka nic dodac nic ująć.zastanawiam sie tylko c nad folia ktora jest naklejona na matrycy czy to jest folia ochronną ktorą nalezy zerwac czy to moze musi zostac?folia tak przylega ze juz niewiem czy ja ruszac.moze by ktos doradzil??? pozdrawiam
 

krice

New member
hiras napisał:
witam.po braku jakiej kolwiek rady kupilem sobie wczoraj model LG 50PS8000 i musze sie pochwalic ze jestem mile zaskoczony.obraz igielka nic dodac nic ująć.zastanawiam sie tylko c nad folia ktora jest naklejona na matrycy czy to jest folia ochronną ktorą nalezy zerwac czy to moze musi zostac?folia tak przylega ze juz niewiem czy ja ruszac.moze by ktos doradzil??? pozdrawiam
Witam,
Też chcę wciągnąć ten model. Jak ogólne wrażenia ?
Widziałem ten model, ale w wersji 60" w MM i świecił rewelacyjnie.
Ile dałeś i gdzie kupiłeś ?
Jaki obraz z Blu Ray i z konsol ? Jaki dźwięk ?
Uważam że panel jest rewelacyjnie obudowany - idealnie płaski - zero zakamarków do zbierania się kurzu.
 

hiras

New member
witam,
Ogolne wrazenie jest super,poprostu rewelacja zero zamrazania obrazu zero jakis smug poprostu mistrzostwo swiata.
 
Ostatnia edycja:

JemioloSeba

New member
Witam.
Rowniez zastanawiam sie nad tym modelem. Zauwazylem, ze bardzo malo jest o nim na tym forum. Nie wiem czy dlatego, ze jest taki dobry i nikt nie pisze o wadach, czy taki zly, ze az szkoda pisac ;P
Tak na powaznie to mam do wyboru 50ps8000 lub Samsunga ps50b650. Sam nie wiem co wybrac. Samsung mnie wystraszyl tymi powidokami bo poza tym wszystko mi w nim pasuje. O ps8000 nie wiem prawie nic poza tym, ze to dobry TV. Bardzo prosze doswiadczonych ludzi lub posiadaczy tego modelu o jakies opinie zwiazane z tym TV. Napewno jest wielkie grono zainteresowanych tym modelem.
Pozdrawiam
 

marfm76

New member
Powidoki zdarzają się zarówno w Samsungu jak i LG. Pamiętaj że tzw. "powidoki" to nie to samo co "wypalone logo" i nie należy się tego bać. Nie wiem jak w samsungu, ale LG ma w sobie fajne narzędzia do usuwania "powidoków" a takrze zabezpieczenia przed wypalaniem.
Jeśli chcesz coś więcej o LG przeczytaj ten post:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=39303&highlight=50ps8000
Tam masz odnośnik do testu tego modelu LG.
 
Ostatnia edycja:

hiras

New member
JemioloSeba napisał:
Witam.
Rowniez zastanawiam sie nad tym modelem. Zauwazylem, ze bardzo malo jest o nim na tym forum. Nie wiem czy dlatego, ze jest taki dobry i nikt nie pisze o wadach, czy taki zly, ze az szkoda pisac ;P
Tak na powaznie to mam do wyboru 50ps8000 lub Samsunga ps50b650. Sam nie wiem co wybrac. Samsung mnie wystraszyl tymi powidokami bo poza tym wszystko mi w nim pasuje. O ps8000 nie wiem prawie nic poza tym, ze to dobry TV. Bardzo prosze doswiadczonych ludzi lub posiadaczy tego modelu o jakies opinie zwiazane z tym TV. Napewno jest wielkie grono zainteresowanych tym modelem.
Pozdrawiam


żadnych powidoków nie zauważyłem w lg 50ps8000.jak najbardziej polecam w 100% ten tv.
;)
 
Ostatnia edycja:

krice

New member
U mnie też nie ma żadnych powidoków, natomiast zastosowałem się do sugestii wyczytanych na tym i innych forach, dotyczących docierania plazmy. Na wszystkich wejściach mam ustawione parametry na 50%, staram się częściej przełączać kanały. Wszystko po to, by jak najdłużej czerpać radość z oglądania.

P.S.
Hiras, wielkie dzięki za pomoc w wyborze TV, telewizor wymiata, a oglądanie filmów przez USB bezpośrednio z HDD lub pendrive w DiVX i mkv to mistrzostwo świata.
 
Ostatnia edycja:

hiras

New member
Witam.
podzielam posta krice co do oglądania filmow przez USB z pendra i HDD ,naprawde rewelka.zachęcam wszystkich do tego modelu.Wesołych Świąt
 

kapsell

New member
Bez reklam
Powidoki zdarzają się zarówno w Samsungu jak i LG. Pamiętaj że tzw. "powidoki" to nie to samo co "wypalone logo" i nie należy się tego bać. Nie wiem jak w samsungu, ale LG ma w sobie fajne narzędzia do usuwania "powidoków" a takrze zabezpieczenia przed wypalaniem.
Jeśli chcesz coś więcej o LG przeczytaj ten post:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=39303&highlight=50ps8000
Tam masz odnośnik do testu tego modelu LG.

w Samsungu tez jest program do usuwania powidokow.
 

paul400

Member
Stoję właśnie przed wyborem czy sam B650 czy ten LG .
Moje pytanie do użytkowników tego TV , najbardziej mnie interesuje to USB , co konkretnie może z zewnętrznych dysków czytać , czy są problemy z polskimi napisami , jak z plikami mkv.

pozdro
 

krice

New member
Czyta divxy i mkv. Napisy srt. Właśnie oglądam "Apocalypto" w mkv bezpośrednio z HDD WD Mybook 1TB na ustawieniu THX Kino. Obraz - Szał dupy.
 

robox

New member
Oki, to może niech się wypowiedzą użytkownicy o tym czy porównywali ten LG w wersji 50" do Samsunga PS50B850?
Czy jest to ta sama klasa obrazu czy jednak nie?
 

kapsell

New member
Bez reklam
Oki, to może niech się wypowiedzą użytkownicy o tym czy porównywali ten LG w wersji 50" do Samsunga PS50B850?
Czy jest to ta sama klasa obrazu czy jednak nie?

Co prawda lg obczajalem w sklepie (ale bez duzego swiatla) a samsunga w domu, to moge stwierdzic ze na pewno nie jest to ta sama polka.
 
Do góry