Lg 47lm640t

vitsnd

New member
Witam.
W Saturnie jest model LG 47LM640T z pilotem magic za 3400.
Starałem się na forum odszukać jakieś opinie na temat tego tv ale widze tylko tematy o modelu LG 47LM640S.
Jaka jest różnica między tymi TV?
Czy warto go kupić za te pieniądze?
Jestem laikiem w tym temacie więc proszę o wyrozumiałość.
 

vitsnd

New member
dzieki za odpowiedz.
pytanie czy za te pieniądze jest to tv warty uwagi?
Biorąc pod uwagę zawartość mojego konta to 4 tys jest maksymalna granicą ceny tv.
 

tomek1106

New member
Ale inne TV LG LS/LM też chyba mają już wbudowane DVB-S2? Tylko nie mają DVB-T2, ale to się przyda bo może niedługo za kilka lat już bezie to standartem i już jak znalazł
 

leszekol

New member
Według pierwszego linka, który podałeś, ten model nie posiada DVB-T2, a według drugiego już tak :) Tak to można wierzyć tym opisom.
 

depeszman

New member
Zły opis w Saturnie i Media Markt

Witam.

wbrew temu, co jest na stronie Media Markt - 47LM640T, sprzedają oni telewizor 47LM640S. Kupiłem właśnie w piątek ten TV, ma oznakowanie na kartonie 47LM640S. Udało mi się kupić za 2699 pln. Jestem zadowolony z zakupu - testuję wszystkie funkcje i nie mam zastrzeżeń. SMART podłączony zarówno do WIFI, jak i przez LAN na 10mB/s Neostradzie śmiga bez zawieszeń. Obraz 3D bardzo przyjemny dla oka. Teraz tylko poszukam w necie dobrych ustawień dla obrazu. W razie pytań z chęcią odpowiem.
 

elo520

New member
Witam.

wbrew temu, co jest na stronie Media Markt - 47LM640T, sprzedają oni telewizor 47LM640S. Kupiłem właśnie w piątek ten TV, ma oznakowanie na kartonie 47LM640S. Udało mi się kupić za 2699 pln. Jestem zadowolony z zakupu - testuję wszystkie funkcje i nie mam zastrzeżeń. SMART podłączony zarówno do WIFI, jak i przez LAN na 10mB/s Neostradzie śmiga bez zawieszeń. Obraz 3D bardzo przyjemny dla oka. Teraz tylko poszukam w necie dobrych ustawień dla obrazu. W razie pytań z chęcią odpowiem.

Podstawowe pytanie: jak udało Ci się go kupić za taką cenę w MM? Powystawowy?...
 

depeszman

New member
Podstawowe pytanie: jak udało Ci się go kupić za taką cenę w MM? Powystawowy?...

Nie, cena w necie 3279 pln, po wybraniu do koszyka pojawiła się cena 2999 pln - bo był chyba ostatni w markecie. W zeszłym tygodniu dostałem maila z MM z kodem rabatowym -10%. Dzięki temu kupiłem za 2699 pln :)
Pojechałem do sklepu i stał samotny w kartonie zapakowany od nowości ... Więc już bez sprawdzania i oglądania kupiłem i dokupiłem 5 letnią gwarancję za 320 pln.
 
Do góry