LG 47LM640S - opinie

flowgrid

New member
Witam

Czy ktos z szanownych Forumowiczow uzytkuje telewizor LG 47LM640S lub 42LM640S? Proszę uprzejmie o opinie o nim. Czy warto go zakupic?

Pozdrawiam
 

DVDO

New member
Rozsądny telewizor w rozsądnej cenie. Żaden high-end "wideofilski" ale wyświetla obraz poprawnie. Mam TV (47) od pół roku i jestem zadowolony.
 

przemasgd

New member
Witam :)
Sam długo zastanawiałem się nad tym modelem Tv aż do dziś bo właśnie go kupiłem :)
Jak na razie dopiero się nim bawię i poznaje funkcje ale co do obrazu jestem bardzo zadowolony ( wcześniej miałem zwykłego LCD Samsung ) różnica jest kolosalna w jakości... Sam fakt, że za takie pieniądze ( 2300 w media markt za 42" wersje ) który ma już chyba wszystko to uważam, że cena jest świetna. Smart TV, 3D, Wi-fi, fajna przeglądarka, i wiele innych. Jedyne nad czym możesz się zastanowić to czy chcesz TV z 3D pasywnym czy aktywnym... Lg ma wszystkie z pasywnym. W podobnej cenie masz na pewno Samsungi z 3D aktywnym. Nie jestem aż takim znawcom więc nie powiem Ci które jest lepsze ale dla mnie to i tak nie ma znaczenia ponieważ zwykły tv nigdy nie będzie kinem. Sama konwersja z 2D do 3D ( we wszystkich telewizorach ) jest ogólnie bez szału. Ten Tv ma w aplikacjach kilka demówek w 3D i powiem szczerze że efekt jest powalający, nie spodziewałem się że będzie aż tak dobrze :) Jeszcze jedna fajna zaleta tego modelu to możliwość nagrywania z tv na pamięć zewnętrzną za pomocą USB - minusem tego jest, że musisz mieć odpowiedni dysk a nie zwykłego pendriva bo nie pójdzie... Aha no a jeżeli masz już dysk to niestety żeby nagrać coś tv wymaga aby sformatować dysk ( jak dla mnie bzdura bo mam na nim ponad 300Gb danych więc na pewno ich nie skasuje a nie chce mi się ich przegrywać na kompa i potem z powrotem na dysk przenośny )
Podsumowując wydaje mi się że w tym przedziale cenowym nie znajdziesz nic lepszego i uważam że warto go kupić i polecić :)
 
Do góry