LG 47LM640S Cóż to za model ?

MIKELE30

New member
LG 47LM640S ....dziś widzialem w MM, 4tys zł
co to za model?????
brak opisu na stronie producenta
Czym ten model rózni się od 660s ? Brak mu wifi?
Bo od 620s ma węższą ramkę .
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
LG 47LM640S ....dziś widzialem w MM, 4tys zł
co to za model?????
brak opisu na stronie producenta
Czym ten model rózni się od 660s ? Brak mu wifi?
Bo od 620s ma węższą ramkę .

LG CINEMA 3D Smart TV 47LM640T Technical Specifications | LG Electronics UK

http://www.lgblog.co.uk/wp-content/uploads/2012/03/2012-Model-Master-V4.0.pdf Specyfikacja wszystkich modeli na 2012 rok

To najniższy model linii "Cinema Screen 3D".
Od linii LM660S/LM670S różni się tym :
- nie ma dołączonego pilota Magic Remote (z rolką do przewijania stron www)
- nie ma wbudowanego modułu Wi-Fi
- nie ma dołączonej 1 pary nakładek 3D "Clip On" (na okulary korekcyjne)

Reszta parametrów jest identyczna jak w liniach LM660S/LM670S.

LG 47LM640 S SKLEP NEO24.PL 47LM640S NAJLEPSZA CENA Na dzień dzisiejszy NEO24.PL (z polskich sklepów internetowych) przymierza się, żeby sprzedawać go w Polsce.
Poczekałbym jakiś czas, aż się sprawa rozwinie (konkurencja). Jak nie będzie wyraźnie tańszy od linii LM660S/LM670S, to nie brałbym go.

W Media Markt kosztuje 3999 zł, ale poczekaj na ruchy innych sklepów.
http://www2.mediamarkt.pl/lublin/tv-3d-lg-47lm640,id-308955
 
Ostatnia edycja:

macsee

New member
Jutro ma do mnie przyjechać (dziś został wysłany) wiec po weekendzie co nieco mogę napisać. Na electro.pl dałem za niego 3,784.95. Nie będzię to jakaś wspaniała recenzja TV bo kupiłem go rodzicom i wpadnę go tylko przytwierdzić do ściany i poustawiać. Jak znajdę czas to może sprawdzę jego funkcje internetowe i co czyta z USB. Jak nie znajdę czasu to przy pierwszej okazji i tak coś o nim napiszę. Konsultant z LG powiedział że TV ma wbudowany WIFI, ale widziałem rozpiskę w PDF i mnie to zaniepokoiło że jest WIFI READY.
 

redMool

New member
Witam, posiadam ten model i mogę potwierdzić ze posiada wbudowane wifi, działa aż miło. Nie mam dużego doświadczenia z telewizorami, ten jest piąty i jakością obrazu jak i czerni jestem zachwycony. Jak dla mnie opad szczęki.
 

tlx

Member
Witam, posiadam ten model i mogę potwierdzić ze posiada wbudowane wifi, działa aż miło. Nie mam dużego doświadczenia z telewizorami, ten jest piąty i jakością obrazu jak i czerni jestem zachwycony. Jak dla mnie opad szczęki.


Potwierdzam, posiada WIFI

620S a 640S różni się właśnie tylko o wifi
 

redMool

New member
Od modelu 620s posiada również inne podświetlenie (lokalne), takie same jak w modelu LM660s oraz czego nie mogę potwierdzić (nie mam pilota), ma wbudowany czujnik do Magic Pilota (widziałem gdzieś w specyfikacji).
 
Ostatnia edycja:

rychu

New member
Przecież czujnik jest sprzedawany razem z pilotem, więc 620S nie może go mieć wbudowanego.
O 640S jest już temat na forum i wszystko jest wyjaśnione - co ma i czym się różni od 620 i 640, wystarczy poczytać.
 

leszekol

New member
Literki "S" i "T" na końcu symbolu oznaczają rodzaje tunerów wbudowanych w odbiornik. Na 90% wydaje mi się, że "T" oznacza tuner kablowy oraz naziemnej, ale w standardzie T2 - czyli póki co, nie pooglądałbyś telewizji cyfrowej ;) Choć testy T2 już trwają.
Są dostępne w sprzedaży w Polsce modele z "T" na końcu symbolu?
 

weerrt

New member
Dziękuję za odpowiedz, mam ten z końcówką T będę go używał w IE. Korzystam z tunera sat więc dla mnie nie ma znaczenia jaki ma tuner ;)
Pozdrawiam
 

zagrob

New member
Na rynku brytyjskim i zapewne irlandzkim występuje model 47LM640T, tuner odbiera tv naziemną cyfrową HD (freeview HD, tak to się nazywa).
 
Do góry