Lg 47lg5010

Leszek5551

New member
Cześć,

Zastanawiam się nad telewizorem LG 47LG5000 i chciałbym prosić o opinie. Głównie chodzi mi o połączenie telewizora z komputerem kablem HDMI. W moim obecnym telewizorze Sharpie LC-32AD5E to połączenie działa fatalnie. Chodzi o to, że najpierw muszę włączać telewizor, a dopiero potem komputer. Jeśli nie przestrzegam tej sekwencji, to telewizor wariuje, są dziwne pasy, a potem czarny ekran i muszę go odłączać na parę minut od gniazdka, żeby znowu działał normalnie. Ponadto za każdym razem muszę fizycznie odłączać kabel HDMI od telewizora, bo gdy jest podłączony, to obraz na monitorze od komputera wyraźnie drga, mimo że telewizor jest wyłączony pilotem.

Chciałbym się dowiedzieć, czy w przypadku telewizora LG 47LG5010 występują jakiekolwiek z tych problemów lub może jakieś inne.

Bardzo dziękuję za odpowiedź,

Pozdrawiam,
Leszek
 

Kawabonga

New member
Nie wiem jak na tym modelu ale na moim 5700 działa z komputerem (Ati 4850 DVI-HDMI )idealnie, zero problemu i myślę że z 5010 też tak będzie.
 

meo14

New member
ja ma 42g5000 ,podłączałem go do mojego laptopa z grafika SIS ,na włączonym tv i odłączałem na włączonym tv -obraz był perfekt .
 
Do góry