LG 43LF510V vs Samsung UE40J5100

tom1223

New member
Planuję zakup LG 43LF510V (głównie ze względu na tuner DVB-S), ale nie mogę znaleźć żadnych opinii na jego temat.
Może ktoś się orientuje jak wypada jakość obrazu LG 43LF510V w porównaniu z Samsungiem UE40J5100, ewentualnie z innymi np. Philipsem 40PFH4200/88, LG 42LF5610?
 

tom1223

New member
Niestety budżet niski - do 1500zł. Nie potrzebuję SMART, ani 3d.. Zależy mi na tunerze DVB-S (praktycznie już tylko takie biorę pod uwagę).
TV będzie służył tylko do oglądania filmów i sportu. Wiem, że w LG 43LF510V z 50Hz matrycą szału nie będzie, ale czy w tej cenie mogę kupić coś lepszego? Jak w ogóle wypada ten LG w porównaniu z innymi modelami z niższej półki (tak jak pisałem - brak opinii/testów)?
 

andyw6

New member
Witam,
Mam pytanie odnośnie listy kanałów w tym tv a mianowicie czy da się ułożyć jedną listę dvb-t i dvb-s ?

Pozdrawiam
 

andyw6

New member
Więc jak jest z tą listą da się ułożyć jedną?

No niestety ale nie da się
a ponad to przełączanie list kanałów jest dosyć skomplikowane, gdyż nie da się tego zrobić z poziomu jednego przycisku na pilocie!
Bardzo dziwne jest to że nie można tego też zrobić z poziomu wyboru źródła sygnału....
Niezbyt udany telewizor, NIE POLECAM
 

zmlapq

New member
Witam,

A ja mam pytanie odnośnie LG 43LF510V, ale nieco z innej beczki.
Mianowicie, chciałbym się dowiedzieć, jaki rozstaw nóżek ma ten telewizor?
Tzn chodzi mi o minimalną szerokość szafki na jakiej spokojnie będzie stał TV (zawieszenie
go na ścianie odpada). Planuję zakup tego telewizorka dla rodziców (wymiana za starego
Panasonica CRT) i zastanawiam się czy nie będzie trzeba kupić także nowego stolika.


Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź
 

lukaszzz

New member
Brat miesiąc temu kupił Samsunga UE40J5100.
Kiedy go odwiedziłem i zobaczyłem jak wyglądają programy SD pomyślałem ale syf. Oczywiście TVP1 HD oraz 2 piękne, ale reszta strasznie wygląda.
To mój sześcioletni stary LG puszcza SD co najmniej 5 razy lepiej.
Czy to normalne czy z brata telewizorem jest coś nie tak ?
 

Malix7

Member
No niestety normalne, brat ma jeszcze nie za duża przekątną, ja mam 58" j5200 i to dopiero jest syf w kanałach sd :)
 
Do góry