LG 42PX5R zamiast panasonic TH 42PA50

Smartek

New member
Skad Wy te ceny macie?

Panasonic 42PV60 - 5788zl + 200zl przewoz = 5988zl (nie wliczajac podstawki, bo sa trzy rodzaje).

LG PX5R - 5859.00 + 200zl przewoz = 6059zl

W tej cenie to tylko Panas (moim zdaniem), a jak ktos nie widzi roznicy w obrazie to LG ze wzgledu na design :).
 

puz

New member
W chwili obecnej pv60 można kupić od 5800 do 8500 , a px5r od 5900 do 10750. Ale oczywiście są to ceny ze sklepów internetowych.
W większości dużych sieci handlowych typu MM ..., pv60 jest droższy i to znacznie, zresztą tego lg'ika nie jest już tak łatwo kupić, być może dlatego w niektórych sklepach ostatnie modele są takie drogie. Ja go kupiłem jakieś miesiąc wcześniej w Saturnie za 5999.
Gdybym miał kupić teraz brałbym pewnie pansa, ale wcale nie jest to dla mnie takie oczywiste.

Pozdrawiam i współczuje bo wybór nie jest wcale taki prosty.
 

mactwar

New member
puz napisał:
W chwili obecnej pv60 można kupić od 5800 do 8500 , a px5r od 5900 do 10750. Ale oczywiście są to ceny ze sklepów internetowych.
W większości dużych sieci handlowych typu MM ..., pv60 jest droższy i to znacznie, zresztą tego lg'ika nie jest już tak łatwo kupić, być może dlatego w niektórych sklepach ostatnie modele są takie drogie. Ja go kupiłem jakieś miesiąc wcześniej w Saturnie za 5999.
Gdybym miał kupić teraz brałbym pewnie pansa, ale wcale nie jest to dla mnie takie oczywiste.

Pozdrawiam i współczuje bo wybór nie jest wcale taki prosty.

PUZ brałbyś teraz Panasa ze względu na utrudniony dostęp do PX5, czy może są jakieś inne powody (słabsza jakość obrazu LG, gorsze radzenie sobie z kablówką, itp.)???

Muszę kupić TV w tym tygodniu i stoję przed wyborem PV60 czy PX5 (ewentualnie PX4), a niestety nie mam możliwości porównania ww. modeli.

Pozdrawiam
 

PAZ

New member
W tej chwili PV60 można już nabyć za niecałe 5 tyś. ( bez podstawy ) więc się nie zastanawiaj tylko kup Panasa ( 2xHDMI, panel G9 i jednak nowsza elektronika ).
 

piotrnar

New member
Lg 42px5r

zakupilem ten model LGika 2 miesiace temu i jestem zachwycony, wprawdzie obraz nie jest rewelacyjny z kablowki ale to juz wina sygnalu z tejze kablowki, u sasiada z tej samej kablowki rowniez sa szumy na TV zwyklym 29". Gdy uruchomie DVD to normalnie oczy mi lzawia ze szczescia, gdyz obraz jest jak zyleta i dlatego czekam az bedzie uruchomiona Videostrada w moim regionie lub zapodam sobie platforme "n" w HD. Fotki z czytnika kart oglada sie szybciutko i przyjemnie, tak samo ladnie zczytuje mp3. Plazma ma bardzo ladny wyglad w porownaniu do konkurencji i z tego co widze to nadal najnizsza cena od 3 miesiecy oscyluje w granicach 5850zl - 10.000zl

Pozdrawiam

Piotrnar
 
Do góry