Lg 42lw4500

Status
Zamknięty.

Pigway

New member
Witam,

W niedalekiej przyszłości zamierzam zakupić TV 3D, najprawdopodobniej LG 42LW4500. Będzie wykorzystywany przede wszystkim do PS3 (Gry, Filmy BD, Internet itd.). Bardzo zależy mi na jakichkolwiek opiniach użytkowników na jego temat.
 

don111

Banned
nie lepiej dołożyć do czegoś lepszego, ten LG nie ma 100hz
minimalnie drożej masz np Panasonic 42ST30, Sharp 40LE830, Sony 40EX720
z większych np Samsung 51D550
 

Pigway

New member
Motion Clarity Index- 400 Hz
System udoskonalenia płynności obrazu TruMotion- 100 Hz


Specyfikacja pochodzi z oficjalnej strony producenta, więc zapewne coś Ci się pomyliło. Z modeli, które zapodałeś zainteresował mnie Samsung, aczkolwiek nie mam zaufania do tej firmy. Ostatnio wszystko od nich pada jak muchy mroźną zimą. Z firmą Panasonic zakończyłem przygodę już ostatecznie, a swój problem opisałem na forum w dziale Plazm. O LG natomiast naczytałem się w samych superlatywach, sam także mogę potwierdzić niezawodność firmy, z uwagi na to, iż dawniej posiadałem LCD LG i byłem z niego bardzo zadowolony. Także wolałbym zostać przy LW4500. Prosiłbym tylko o opinię jak sprawuje się PS3. A dokładnie:

1.Input Lag w grach, czy występuje?
2.Efekt 3D w grach oraz filmach BD, brak jakichkolwiek zakłóceń typu Crosstalk?

Bardzo bym prosił o udzielenie w miarę szybkich odpowiedzi, za co z góry dziękuję :).
 

don111

Banned
fakt, w stosunku do serii 5xxx obcięty jest ze smart tv a nie 100hz tak jak Samsung :)
co do input laga to zdania są sprzeczne co do nowych LG, podejrzewam że przy ustawieniu w trybie gra będzie ok, podobnie po oznaczeniu złącza hdmi na "PC"
 

don111

Banned
tak, wtedy znika dostęp do większości "ulepszaczy" obrazu typu kontrast dynamiczny, true motion itd w każdym trybie ekranu
tryb gra ma tak standardowo, ale jakość obrazu niekoniecznie jest taka jak należy
 

Poczesaniec1

New member
kumpel jest niedzielnym graczem i nie narzeka,choć z połączeniem do laptopa jest problem w uzyskaniu pełnego obrazu,mam model lw5500,i u mnie nie ma problemu,ustawione na hdmi PC,inaczej dawało się odczuwać opóźnienia,a tak to jest git, choć co do grania w 3d,jak na razie najlepiej wypadł Black Ops,a gry od sony jakoś nie miały takiej głębi.mała różnica to to że lw5500 ma troche szybszą matryce,i złącze lan,na co kumpel teraz narzeka trochę,przy okazji zawsze świeże aktualizacje,i nadzieja na aktualizacje do DUAL PLAY,wprowadzone z nowym lw980.gra sie bardzo dobrze,choć czasem płynność troche odczuwalnie dziwna
 
Status
Zamknięty.
Do góry