LG 42LM670 czy SAMSUNG UE40ES6800?

Justina

New member
Chimba, rozumiem, że Ty masz ten telewizorek? Jest coś, czego Ci w nim brakuje? Jak jakość obrazu? Nie przechodzi biel w kolor niebieski? Jak się sprawdza ten "magiczny" pilot?, jak śmiga net?
 

RHJG

New member
Bez reklam
Nie robi kawy!!! Jakość obrazu ok,po skalibrowaniu lub po dobrych własnych ustawieniach.Dotyczy to też bieli.Pilot jak pilot ważne żeby leciał z nami.Net śmiga jak jest szybki..Samsung ES 6900 i LG LM 670 są podobnej klasy,oba bardzo ładne wybór należy do Ciebie(zobacz 3d pasyw-aktyw) różne są reakcje raz bolą oczy tu raz tam.Sama musisz sprawdzić?.Nikt za Ciebie nie dokona wyboru-powodzenia.
 

Justina

New member
A prasuje? ;)
Właśnie m.in. nad tą technologią 3D się zastanawiam. Tylko trudno siedzieć godzinę w sklepie w okularach, a 5-10min to albo za krótko by oczy się przyzwyczaiły do migotania albo za krótko by zaczęły boleć. :) Ja dziękuję za wszelkie opinie bo każda jest dla mnie pewną wskazówką.
 

rafel1809

Member
tdx - właśnie jedno pytanie, czyli tv z przeglądarką internetową, np LG lm640 obsłuży iplex na przeglądarce bez aplikacji iplex na smart tv? Czy ewent. jest jakaś różnica pomiędzy iplexem na smart tv i przeglądarce?
 

tdx

New member
Bez reklam
Raczej nie będzie działać z przeglądarki iplex obsługuje player vividas >> którego nie da się doinstalować.

Nawet na samsungach które mają ipexa jako widget na przeglądarce nie chce chodzić.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Podziękował :)

Utwierdziłem się w sowim wyborze technologii pasywnej. Chociaż przez dłuuugi czas byłem zwolennikiem "migawek". U mnie dużą rolę odegrały dzieci, które na pewno będą chciały choć trochę pooglądać 3D.
 

kiler780

New member
ja jestem zwolennikiem aktywnego 3D.
Widziałem pasywne różnica jest taka jakbym ogladał film na Bluray (3d aktywne) i na dvd (3d pasywne) nikt mnie nie przekona że jakość jest podobna. może wygodniejsze jest pasywne, ale jakość aktywnego zwala z nóg.
 
Ostatnia edycja:
Do góry