LG 42LK530 cz PHILIPS 42PFL3007H/12

kszychooo

New member
dzisiaj mialem mozliwosc porownania tego LG 42LK530 z philipsem 42PFL4606H w jednym sklepie:
- porownywalem na 2 materialach 720p i jednym zwyklym ;)
- warunki porownania byly zblizone (nawet sobie moglem wylaczyc telewizory obok)
- dodatkowo puscilismy ten obraz na telewizorku Toshiba LED 42" z 100Hz (nie pamietam dokladnie modelu, ale chyba bylo tam 833)

Wg nas (ja i moja partnerka) LG pokazywal obraz najlepiej. Philips mial momenty, w ktorych obraz troche spoznial. Poza tym gorzej radzil sobie z gorszym materialem (widac bylo piksele(?)) z odleglosci ok. 2,5-3m.

Pan w neonecie powiedzial nam, ze zostaly juz pojedyncze sztuki i raczej wiekszosc to telewizory, ktore swieca na wystawie :/

Poki co zamierzam wziac calowke i dokladnie zmierzyc odleglosci :)
Jak patrze na obraz w starym 29" crt to wydaje mi sie czasem lepszy niz ten, ktory widzialem w sklepie. Moze zaczne szukac czegos 40" ;>

Philips i LG byly po 1799zl
 

ikanek

New member
Witam
Czy zna ktos jakies strony z testami Philipsa serii pfl3007 ? Dokladnie chodzi mi o model 47pfl3007. Pojawil sie w payback i mam mozliwosc niewiele do iego doplacic. Tylko nigdzie nic sensownego nie moge znalezc na temat tego Tv :(
Pozdrawiam
 
Do góry