LG 42LH3000 - kupić?

kazet1

New member
Witam! W sierpniu kupiłem do domu 37' Sharp, niestety się zepsuł i serwis powiedział, że mogę wymienić na inny tv w saturnie (mogę dopłacić). Zaciekawił mnie 42 calowy LG LH3000 za 2499zł. Co o nim sądzicie? Przeglądając forum wyczytałem, że trzeba złamać USB aby móc z niego korzystać, ale ja nie chcę utracić gwarancję...
 

VANT

New member
Witam! W sierpniu kupiłem do domu 37' Sharp, niestety się zepsuł i serwis powiedział, że mogę wymienić na inny tv w saturnie (mogę dopłacić). Zaciekawił mnie 42 calowy LG LH3000 za 2499zł. Co o nim sądzicie? Przeglądając forum wyczytałem, że trzeba złamać USB aby móc z niego korzystać, ale ja nie chcę utracić gwarancję...
łamać nic nie trzeba....wystarczy pda i program udający pilota i można aktywować ukryte funkcje...jak nie masz pda to trzeba wgrać FW 3.15 potem z pilota aktywować to co trzeba i aktualizować do najnowszej wersji.... :)
Ja mam 47LH3000 i jestem naprawde bardzo zadowolony, ale na forum jest wątek o nierównomiernym podświetleniu matrycy w 42LH3000 i warto by przed zakupem dokładnie obadać jak jest w konkretnej sztuce.
 

kazet1

New member
Z tego co tam jest napisane to występuje również w innych tv więc to chyba nie jest problem. Ale chciałbym wasze opinie na temat tego telewizora, i jak to jest z tą gwarancją. Jak się odblokuje USB to się ją na 100% traci?
 

JerzyR77

New member
Witam! W sierpniu kupiłem do domu 37' Sharp, niestety się zepsuł i serwis powiedział, że mogę wymienić na inny tv w saturnie (mogę dopłacić). Zaciekawił mnie 42 calowy LG LH3000 za 2499zł. Co o nim sądzicie? Przeglądając forum wyczytałem, że trzeba złamać USB aby móc z niego korzystać, ale ja nie chcę utracić gwarancję...

w MM Wrocław 42lh3000 w weekend (może nadal?) był po 1979zł i dodatkowo 30rat 0%
 

kamilo87

New member
Witam a u mnie teraz od 18 będzie likwidacja sklepu- i lg42lh3000-będzie za uwaga...1699zł-opłaca się to coś nabyć?oczywiście przed kupnem od razu powiem żeby wszystkie modele mi pokazali w ciemnym pomieszczeniu żebym zobaczył który ma najlepsze podświetlenie-i pytanie czy obraz będzie lepszy niż na metz(podobno bardzo dobra marka)-aczkolwiek starym modelu29-32 cale ma...chcę żeby ojciec był zadowolony-potem będzie mi dogryzał ciągle że g kupiło się i to z mojej winy


aaa...i jeszcze odpisze sobie 15%
 
Ostatnia edycja:

Mikellino

New member
Witam a u mnie teraz od 18 będzie likwidacja sklepu- i lg42lh3000-będzie za uwaga...1699zł-opłaca się to coś nabyć?oczywiście przed kupnem od razu powiem żeby wszystkie modele mi pokazali w ciemnym pomieszczeniu żebym zobaczył który ma najlepsze podświetlenie-i pytanie czy obraz będzie lepszy niż na metz(podobno bardzo dobra marka)-aczkolwiek starym modelu29-32 cale ma...chcę żeby ojciec był zadowolony-potem będzie mi dogryzał ciągle że g kupiło się i to z mojej winy


aaa...i jeszcze odpisze sobie 15%


Powiedz gdzie ten sklep bo chętnie kupię za tę cenę.
Pozdro
 

kamilo87

New member
sklep to OKAY -możecie sobie w necie sprawdzić tam są na ich stronie bodajże ulotki czyli takie niby gazetki co do domów przychodzą-niestety ale ja sie nei załapałem na kupno tego lcdka-u mnie w meiscie juz trwa ta promocja tydzien i dzisiaj poszedłem z wielkim zdziwieniem ze już nie ma...tak wiec kto chce kupic prosze sie śpieszyć w swoich miastach-na ich stronie jest takze mapka ze sklepami w kraju Okay-są też inne modele niektóre także w okazyjnych cenach



Pozdrawiam i życzę udanych dobrych i szybkich zakupów...
 
Do góry