Lg 42le8500

Ktosiek

New member
Witam,
jak w temacie chodzi mi o telewizorek LG 42LE8500, widzial go ktos, moze jakies testy albo ciekawe opinie, patrząc na jego parametry to jest naprade fajny, lecz jak to sie ma do rzeczywistosci?
 

Ktosiek

New member
kurcze no, coraz bardziej sie nakrecam na ten telewizor i nie wiem co zrobic, bo nie chce kupic byle czego ... :( wacham sie miedzy tym LG 42LE8500 a Sony KDL-40NX800, moze jakis nowszy Sharp z RGBY aczkolwiek niebardzo darze sympatie tą firme, a co wy na to? Ktory wybrac?
 

kaukaz

New member
Bez reklam
kurcze no, coraz bardziej sie nakrecam na ten telewizor i nie wiem co zrobic, bo nie chce kupic byle czego ... :( wacham sie miedzy tym LG 42LE8500 a Sony KDL-40NX800, moze jakis nowszy Sharp z RGBY aczkolwiek niebardzo darze sympatie tą firme, a co wy na to? Ktory wybrac?
Bierz LG:bober: tylne podswietlenie z lokalnym wygaszaniem to wielki plus tego TV 200hz,certyfikaty THX i profesjonalna kalibracja i fenomenalne kolory jak i czerń równomierna i głęboka jak Rów Mariański:shock: no i kąty wyraznie poprawione względem modeli z 2009 testy nawww.flatpanels.dk - Din guide til fladsk?rme iTV Reviews: LCD tvs, HDTV, flat screen tvs, plasma tvs - CNET Reviews oceniają to szkiełko jako jeden z najlepszych tv przez nich przetestowane:bober:
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Przejdz się do sklepu i zobacz sam , może będziesz miał możliwość ; swoich; ustawień. Nie będzie to obraz jaki możesz uzyskać w swoim domku , ale będzie to jakieś odniesienie. Patrząc na ten ; test; ilość minusów nie jest chyba tak ogromna żeby spisywać ten tv na straty:p.
 

kokm

New member
Oglądałem lg w sklepie, obok zaś stał sharp le820. Na obydwu leciał mtv hd. W mojej ocenie obraz z lg był pod każdym względem zdecydowanie lepszy od sharpa którego tak wychwala kiki w swoim teście.
 

kokm

New member
Jest test w majowym numerze Płaskie Ekrany. Ogólnie telewizor oceniony bardzo dobrze, obraz dostał 39/40 pkt. Najsłabiej wypadł dźwięk.
 

radoskur

New member
Czyli wychodzi na to ze LG nadal nie umie robić dobrych TV, najbardziej zaniepokoiło mnie: "Has artifacting issues with 1080i content" Czyli generalnie pozamiatane jak się ogląda HD w n czy C+ - lub zmiana rozdziałki na 720p
 
Do góry