LG 42LC41 i dzwiek z laptopa

herbi69

New member
witam
szukalem na forum odpowiedzi ale nie moglem znalezc
chodzi o to mianowicie ze mam podlaczonego laptopa z tv przed d-suba (vga) i mam problem z dzwiekiem, gdy ogladam to z lapka ledwo co slychac !
zakupilem kabel jack-2xcinch ale okazalo sie ze z tylu tv jest AUDIO OUT a nie IN :/
moge te 2 cinche wpiac pod component ale wtedy dzwiek mam jak wezme na pilocie component(bez obrazu) a obraz na RGB PC(bez dzwieku) :D wiec nie halo ! tak samo tez moge dzwiek podpiac jednym cinchem pod AV3 ( u mnei to z boku s-video + 2 cinche z ktorych jeden jest audio)
szukalem tez kabli na allegro z vga na component ( te 3 cinche co odpowiadaja za video) ale niestety nie ma takich, sa ale takie ktore ida w druga strone
moze ktos z was ma jakis pomysl zebym mogl puscic odraz w wysokiej rozdzielczosci z lapka i miec dzwiek na tv ?
z gory dziekuje
 

radzique

New member
:)

Mieszasz trochę, a nie wiem po co.
Przecież masz z tyłu, obok złącza VGA (RGB IN) gniazdo na jacka 3,5 mm też opsianego - Audio IN (RGB/DVI). Wystarczy zkwykły kabel jack - jack 3,5 mm i tyle.

A te chinch'e bo boku to są dwa do dźwięku (czerowny/biały), a żółty to jest obraz. A dwa dlatego żebyś miał stereo :mrgreen:
 

herbi69

New member
radzique napisał:
:)

Mieszasz trochę, a nie wiem po co.
Przecież masz z tyłu, obok złącza VGA (RGB IN) gniazdo na jacka 3,5 mm też opsianego - Audio IN (RGB/DVI). Wystarczy zkwykły kabel jack - jack 3,5 mm i tyle.

A te chinch'e bo boku to są dwa do dźwięku (czerowny/biały), a żółty to jest obraz. A dwa dlatego żebyś miał stereo :mrgreen:
faktycznie nie zauwazylem :D (ciasno przy scianie ;)) czyli teraz musze zakupic przejsciowke 2xcinch zenski -jack i bedzie git jeszcze mam takie pytanko: korzystaja z wyjscia z tv AUDIO OUT ktore jest na 2 cinche czy laczac to tak : "TV >>przedluzka zenski jack
 

pawek

New member
wystarczy ze zakupisz kabelek 3.5 mm stereo jack- jack , a to drugie pytanko to go nierozumiem probowalem na kilka sposobow ale nic z tego co chcesz laczyc i z czym i po co?
 

radzique

New member
herbi69 napisał:
faktycznie nie zauwazylem :D (ciasno przy scianie ;)) czyli teraz musze zakupic przejsciowke 2xcinch zenski -jack i bedzie git jeszcze mam takie pytanko: korzystaja z wyjscia z tv AUDIO OUT ktore jest na 2 cinche czy laczac to tak : "TV >>przedluzka zenski jack

Tak ja wyżej.
Daj sobie spokój z przejściówkami skoro masz ciasno, tylko kup normalny kabelek jack -jack.
A co do drugiej sprawy to też nie wiem o co chodzi :). Chcesz wysłać dźwięk z tv (np. kablówki, tunera itp.) ale do czego ?
 

radzique

New member
potrzebujesz takie coś :

340462338


http://www.allegro.pl/item340462338_przejscie_z_m_jack_gniazdo_na_2xchinch_wtyki_0_2m.html
 
Do góry