LG 42691s - przesył obrazu i inne

kamcio100

New member
Witam was serdecznie. Przeglądając to forum oraz oferty różnych sklepów zamierzam kupić jakiś nowy TV. Przepatrzyłem wszystko, porozglądałem się po sklepach stacjonarnych RTV, i wybór padł na właśnie LG 42691s.

Chciałbym zapytać czy jest w nim możliwość przesyłu obrazu z laptopa ? Chodzi mi dokładniej np o to że chciałbym sobie włączyć jakiś film online i chciałbym oglądać go na ekranie telewizora. Czy po prostu w telewizorze użyć wyszukiwarki i po prostu go tam włączyć ? Czy posiada on Flash Player ?

A teraz takie ogólne pytanie do posiadaczy tegoż modelu. Jak się sprawuje? Czy warto go kupić lub czy może na coś innego jeszcze zwrócić uwagę.

Czytałem to zbiera dobre recenzje ten telewizor więc raczej warty jest chyba ceny ? Czekam na podpowiedzi.
 

C4rimucos

New member
Co do przesyłania obrazu z laptopa na TV to są 2 rozwiązania:

Jedno to przez kabel HDMI podłączony z komputera do telewizora, innym rozwiązaniem jest technologia WIDI, pod warunkiem, że Twój laptop spełnia warunki jakich ta technologia wymaga, z tego co pamiętam to sprzęt musi być oparty na odpowiedniej karcie sieciowej i graficznej Intela.

Jak ten model się sprawuje to niestety nie powiem boi posiadam TV ze starszej serii LM, ale pewnie jak każdy ma swoje plusy i minusy. Dużym minusem w telewizorach LG jest ich platforma smart, tutaj konkurencja oferuje na pewno więcej.
 
Do góry