Lg 42 Sl8000

viera

New member
lg 42si8000

Amelia zauwazylas że firmy boja sie 200hz jezeli chodzi o lcd...
pisze tak dlatego ze pojwily sie dwa modele np.firmy lg lecz pozbawione 200hz czegos tutaj nie mogę zrozumiec...widocznie na cos czekaja...
spodziewalem sie u nas modelu lg 90 lub 95 a tutaj pojawiły sie 9000 zobacz na euro rtv jest juz wlasnie wsprzedazy ten oczekiwany lg...
 

ewe

New member
Od końca października 2009 LG SL8000 dostępny jest w sprzedaży. Sama niedawno nabyłam taki model i jak na razie jestem z niego zadowolona:)
 

bartek12345

New member
Widziałem go w sklepie i szok ...już miałem kupować na święta Tośke 42 XV635 gdyż potrzebuje drugi TV na zwykłą antenę a wiadomo Tośka dobrze skaluje sygnał z dachówki ale ten TV strasznie trafił mi w gust ponieważ jest cieńki i ma niesamowity wygląd tylko jest jeden problem-jak skalowanie sygnałów sd-jeżeli ktoś wie lub ma z tym sprzetem do czynienia prosze podzielić sie spostrzerzeniami.Z góry dziękuje:)
 

maruco

New member
no tak rzeczywiście od pazdziernika jest dostepny, cos musiałem zle przeczytac :/
co do syganlu sd - z tego co sie orientuje to generalnie LG radza sobie dobrze z takim sygnałem, wiec nie widze powodów zeby w przypadku tego SL miałoby byc inaczej,
ale najlepiej jak wypowie sie ktos kto ma ten TV
 

tomek___

New member
LG 42SL8000 czy może ta Toshiba 42ZV635DG?

Nie wiem....
Cena taka sama w zasadzie...
I... nie wiem co wybrać...

Pomóżcie...

Tu utworzyłem w tym celu wątek: 47131
Niestety nie mogę wkleić link do strony nawet na hdtv... ;)
Stąd tylko podaję ten numer...
OK?

Z góry Wam dziękuję!!!!

Tomek
 

PSK_1982

New member
Funkcjonalność

Witam,

jestem właśnie w fazie wyboru TV. Wybrałem LG 40 SL 8000. Poszedłem do sklepu, aby go dokładnie obejrzeć i pojawił się problem...

Wszystko "odbija się" od ekranu. Każde źródło światła jest idealnie widoczne. W salonie mam duże okno, poza tym oczywiście będą inne źródła światła. Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym zakresie; czy jest to w praktyce tak duży problem na jaki wygląda w sklepie?

Pozdrawiam

PSK
 
Do góry