LG 42 cale 3d CINEMA LW4500 model

miod99

New member
Kupilem tv LG 42 cale 3d CINEMA LW4500 model !!! Mam też samsunga 40 cali LCD najwyższą klase ! obydwa Tv sa Full HD i obydwa 100 MHZ lecz różnica w obrazie jest widoczna !! w sensie w tym samsungu ktory kupilem 1 rok temu jest lepszy,żywszy obraz , lepsze kolory itp. CZy ktos posiada LG model LW4500 3d CINEMA ?? jak tak piszcie jak macie skalibrowany obraz ! bo ja nie moge cos ustawic tak dobrego obrazu jak ma samsung !
 

tdx

New member
Bez reklam
różnica może polegać na tym że jak masz jak sam napisałeś samsunga z 100hz (B650/C650) to samsung ma matrycę na wysoki połysk, lg mat
To pierwszy element który będzie miał wpływ na obraz
 

karol1184

New member
lg

Kupilem tv LG 42 cale 3d CINEMA LW4500 model !!! Mam też samsunga 40 cali LCD najwyższą klase ! obydwa Tv sa Full HD i obydwa 100 MHZ lecz różnica w obrazie jest widoczna !! w sensie w tym samsungu ktory kupilem 1 rok temu jest lepszy,żywszy obraz , lepsze kolory itp. CZy ktos posiada LG model LW4500 3d CINEMA ?? jak tak piszcie jak macie skalibrowany obraz ! bo ja nie moge cos ustawic tak dobrego obrazu jak ma samsung !

Ja tez stalem sie posiadaczem tego modelu ale niestety w nocy zauwazylem biale chmurki w parwym gornym rogu ,mozesz sprawdzic czy u ciebie jest to samo?
 
Do góry