LG 39LN575S optymalizacja

Astrotel

New member
Witam wszystkich i od razu przepraszam że zaczynam od pytań. Stałem się szczęśliwym posiadaczem owego modelu LG 39LN575S i chciałbym się paru rzeczy dowiedzieć.
1. Jak najlepiej ustawić parametry obrazu i dźwięku. Bo te proponowane przez producenta nie są idealne.
2 Czy aplikacja w Smart TV "OrangeTV" może działać na całym ekranie a nie tylko na jego 1/4
3. Jak to jest naprawdę z tymi aktualizacjami na stronach LG, bo niby jest nowa do mego modelu ale się nie pobiera, a jak chce ją ręcznie pobrać na komputer i postępuję zgodnie z tym jak w instrukcji, to już na początku przy próbie rozpakowania archiwum wita mnie błąd archiwum.
4. Co warto jeszcze zainstalować z aplikacji smart na tym telewizorku. A może komuś wiadomo coś w sprawie TVNplayera lub iplex, oraz innych ciekawych aplikacjach dedykowanych na nasz rynek.
Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam wszystkich piszących na tym forum
 

electro69

New member
Witaj
ad.1 Na razie nie ma konkretnych ustawień do tego modelu ... ale zawsze możesz popróbować ustawień z wątku który jest tutaj na forum dotyczącego modelu zeszłorocznego LG LM670s.
ad.2 Nie wiem ... nie mam tego TV :)
ad.3 Już kilka osób zgłaszało problem z tą aktualizacją ... więc to wina po stronie LG (inna kwestia jak długo można ją "naprawiać" trwa to już kilka dni).
ad.4 LG pod względem polskich aplikacji w ich tzw. "smart" to istna rozpacz ... o Tvn Player to już bajki można pisać ... według ich to już miał być z 2 lata temu a o innych typu Iplex czy Tvp Vod to w ogóle nie było mowy. Jednym słowem KOMPROMITACJA tym większa że już nawet Toshiba ostatnio dodała Tvn Player i inne aplikacje ... można już śmiało stwierdzić że w tej chwili oprócz Sharpa (czy on ma jakieś polskie aplikacje w ogóle ?) to niestety LG jest na samym końcu ... wstyd normalnie ... widać jaki mają szacunek do klienta (w końcu są u Nas na drugim miejscu pod względem sprzedaży).
Więc pozostaje Ci chyba dokupienie sobie jakiegoś dongla na androidzie ;]
Pozdrawiam
 

Astrotel

New member
Bardzo dziękuje za odpowiedz. Bardzo proszę jeszcze o podanie linku do tych optymalnych ustawień bo nie mogę tego znaleźć. Jeszcze raz dziękuję
 

wpspider

New member
Lg 39ln575s

Witam
Czy ktoś "rozgryzł" te ustawienia?
Dla mnie jedyne w miarę dobre ustawienia są na ustawieniu GRA
Z innych nie korzystam bo są bardzo kiepskie...
Pozdrawiam
 
Do góry