LG 37 LH5000 - Jakie kable najlepsze ? I kilka innych pytań :)

ridee

New member
Witajcie,

Na samym początku chciałbym się grzecznie przywitać staropolskim HEY :)

Za dwa dni odbieram mój pierwszy telewizor LCD - LG 37 LH5000 i chciałbym zadać kilka pytań ?

Jakie kable najlepiej kupić aby nie stracić na jakości ? TV będzie podłączony do cyfrowego Tunera MULTIMEDIA. Rozumiem, że najlepiej kable HDMI <-> HDMI, ale czy jakies ze złotymi końcówkami ? Jakaś konkretna marka ?

Czy takie same kable zakupić do podłączenia TV z laptopem (filmy i gry :D)

I na sam koniec - wiem, że można do TV podłączyć USB (pędraka), czy jak będe miał na nim jakiś film w AVI z napisami oczywiście z taką samą ścieżką, ściągnięte z napiprojekt) to czy TV odpali mi ten film z napisami ???

Bo jeśli tak to nie muszę podłączać laptopa i latać z nim po pokoju...

Z góry dziękuję za odpowiedzi i POZDRAWIAM :)
 

LUPO78

Banned
możesz kupić nawet za 25zł tak jak ja kupiłem Manty i ci będzie działał bez problemu o ile będzie dobrze wykonany,tylko musisz zwrócić uwagę na to żeby był to kabel w wersji 1.3 lub wyższej(taka informacja powinna być nadrukowana na samym kablu-na opakowaniu nie zawsze jest taka informacja podana) http://pl.wikipedia.org/wiki/HDMI
 

Attachments

  • l_ml_produkt_1_kabel-hdmi-ma201.jpg
    l_ml_produkt_1_kabel-hdmi-ma201.jpg
    18,6 KB · Wyś: 633
  • GIABIGAP30004_1.jpg
    GIABIGAP30004_1.jpg
    52,1 KB · Wyś: 98
Ostatnia edycja:

worrm

New member
napisy wcale nie muszą być w formacie srt. mogą być w chyba pięciu różnych formatach. zerknij sobie na wątek o lh7000 i poszukaj na ostatniej lub przedostatniej stronie wkleiłem screenshota z instrukcji jakie dokładnie obsługuje formty napisów, dzwięku i video. Czy potrafi ktos przekonwertować nappisy jeżeli film jest w innej ilości klatek niż 25/s|? W 25 klatkach wszystko jest ok, ael przy innych ilościach niestety...
 

ridee

New member
Witam,

Dziś zakupiłem kabelek Kabel HDMI/HDMI złoty z organizerem 1,8 m 4world


Cena przystępna (79 pln) , z informacji wyczytanych w necie obsługuje wszystkie najnowsze formaty



Mam nadzieję, że się sprawdzi.
 

raper_21

New member
pytanie o formaty

Witam. Przepraszam że odświeżam temat, ale czy któryś z posiadaczy tego modelu mógłby napisać jakie konkretnie formaty odtwarza ten TV(z USB). Na necie znalazłem info że odtwarza pliki MKV(i bardzo się zdziwiłem chciałbym to potwierdzić). Jestem na kupnie odtwarzacza typu Popcorn Hour właśnie ze względu na wspomniany format, ale jeżeli ten TV faktycznie dobrze sobie z nim radzi (720p? 1080p?) to wolał bym sprzedać swojego LCD i dołożyć do tego modelu przy okazji miałbym fajny TV+odtwarzanie MKV (idealne rozwiązanie jak dla mnie). Z góry dzięki za odpowiedź.
 
Do góry