LG 32LC2R vs 32LE2R

genCO

New member
HD w 32le2r

Mogę wypowiedzieć się co do modelu 32LE2R bo taki użytkuję od 2 miesięcy.
Problem odtwarzania po HDMI z n-boxem rozwiązuje cytowany w innych wątkach sposób wymuszenia współpracy po DVI z dodatkowym podłączeniem dżwięku do TV. Rozdzielczość ta sama, jakość HD jeśli taki dostarcza nadawca, tylko oglądać.:)
 

twisted

New member
Mikołaj napisał:
Czy ktoś z użytkowników tego telewizora zauważył*dość nieprzyjemny przydźwięk wydobywający się ze środka telewizora? Jest to dźwięk albo emitowany przez jakieś wiatraczki choć przypomina też brumienie prądu na niskich częstotliwościach. Oczywiście nie chodzi o jakiś dźwięk wydobywający się z głośników, głośniki są na Mute.
u mnie jest podobnie-w dzien prawie nie slychac, wieczorem slychac jakies brzeczenie wydobywajace sie ze srodka obudowy, co bywa dosc irytujace. Zauwazylem, ze slychac je tylko wtedy gdy PSM obrazu jest ustawiony na "standard", czyli w jedynym ustawieniu gdy podswietlenie jest nieco przyciemnione. Czy ktos wie, co moze byc tego przyczyna? czy w tym modelu to normalne czy powinienem zainteresowac sie, gdzie znajduje sie najblizszy serwis?
 

autorus

New member
genCO napisał:
Mogę wypowiedzieć się co do modelu 32LE2R bo taki użytkuję od 2 miesięcy.
Problem odtwarzania po HDMI z n-boxem rozwiązuje cytowany w innych wątkach sposób wymuszenia współpracy po DVI z dodatkowym podłączeniem dżwięku do TV. Rozdzielczość ta sama, jakość HD jeśli taki dostarcza nadawca, tylko oglądać.:)

A czy przy podłączeniu z N przez scart jest wszystko ok?
 

genCO

New member
...scart

autorus napisał:
A czy przy podłączeniu z N przez scart jest wszystko ok?
Współpraca n-boxa po złączu scart przebiega bez zarzutu w każdym z trybów wybranym przyciskiem "res" oczywiście :composit, s-video i rgb :)
 

nicko

New member
krzysztof2010 napisał:
Który z tych odbiorników na podstawie tylko tych dwóch parametrów jest lepszy...

1:Color Active Matrix TFT S-IPS LCD / Reaktionszeit Ja / 8ms (GtG)
Farbtiefe 8Bit RGB - MODEL 32LE2R

2:S-IPS Ja
Farbtiefe 16,7 Mio. Farben Model : 32LC3R

Możesz podać linka do źródła? Bo chyba różnią się jeszcze kontrastem. Dla 32LC3R są dwie wersje: 1200:1 i 1600:1, nie mam pojęcia która jest prawdziwa. A interesuje mnie to, ponieważ bardziej podoba mi się 32LC3R od LE2R i ma szerzej rozstawione głośniki ;)
 

shexbeer

New member
Witam
W tej chwili jest promocja w sieci Avans na model LG 32LE2R i kosztuje on 2199zł, widziałem jeszcze w ELECTRO WORLD Gdańsk LG 32LC41 za 2499zł. Zastanawiam się czy warto dokładać te 300zł do modelu z 32LC41. Z tego co sam wyczytałem w opisach sklepowych to jest szybszy czas reakcji w 32LC41 5ms vs 8ms w modelu 32LE2R. Jak sądzicie czy warto dokładać te 300zł czy są jeszcze jakieś inne znaczące różnice?
 

rad66

New member
witam
w avansie jest również lc2RR - z dyskiem twardym 80GH:hmm: -za 2999zł]
czy ktoś juz go testował?
jaka jest róznica między lc2RR, lc41, le2R (oprócz dysku rzecz jasna)?
który ma lepsze parametry?
oczywiście mowa o 32"
 
Do góry