Lepszy mniejszy LED 3D czy większy LCD 3D??

sasuke_kun

New member
Witam
Na dniach kupuje tv i nie mogę się zdecydować Zastanawiam się nad LG 42LW4500 i 47LK950 Telewizor oglądam z 2,5m - 3m Najczęściej wieczorem, ale w dzień też się zdarza :wink: W większości tv sd, w przyszłości też hd, sporo filmów wieczorami i trochę PS3, które służy mi również jako odtwarzacz sieciowy Za LW przemawia led i pobór prądu, a za LK rozmiar i cena Mam ograniczony budżet i raczej nic innego z pasywnym 3D nie znajdę w tej klasie cenowej Podobno 3D najlepiej oglądać na jak największym ekranie ale czy warto rezygnować z jakości led? Lubie oglądać wieczorem więc czerń też ma znaczenie, input lag też bo lubię Guitar Hero :wink: Jestem początkujący w temacie i proszę o sensowne porady
Z góry dzięki i pozdrawiam :grin:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli musi być LG to do tych warunków sięgałbym po43" z uwagi na skalowanie obrazu.
A do jakiej kwoty zakup ?
 

sasuke_kun

New member
Ogólnie jestem zadowolony, tylko trochę się zawiodłem na czerni Pobawiłem się trochę w ustawieniach i jest dobrze, ale myślałem, że będzie lepiej Nie zmienia to jednak mojej opinii - za takie pieniądze to najlepszy wybór Za 2800zł 47 cali ze świetnym 3d i nie trzeba dokupować okularów po 200zł za parę bo 5 par dostajemy w zestawie ;) Polecam
 
Do góry