LED z dobrym obrazem, bez "bajerow" do 2500 zł

Czerki89

New member
Witam serdecznie.
Tak jak w temacie, potrzebuje jakis telewizorek (40-46 cali) do maksymalnie 2 500 zł. telewizor bedzie użytkowany przez moją mame, wiec 3d czy jakieś inne bajery są nie potrzebne. Przede wszystkim liczy sie dobra jakość obrazu i jakiś podstawewe przydatne funkcje ( może byc wi-fi, ale nie koniecznie). Licze na jakieś ciekawe propozycje.
Pozdrawiam.
 

psycho009

New member
Ja niedawno kupiłem sharpa 40le630e (około 2200 zł) i w sumie polecam. Obraz statyczny do filmów, seriali, programów informacyjnych bardzo dobry, ale jeśli chodzi o sport i szybką akcję to trzeba w ustawieniach pozmieniać, żeby obraz był satysfakcjonujący. W tej cenie (2500 zł) jakbyś gdzieś poszukał to może wyrwiesz nawet 46 cali. Poza tym :
Philips 42/47 pfl4007 - teraz jest np. w Realu za 2500 zł
Panasonic 42/47 e5e - w tej cenie raczej 42 cale
samsung 40es5500
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Philips 40PFL5007
Toshiba 40TL933
Lub w/w Sharp

Wszystkie trzy będą mieć prawdziwe 100hz, co na pewno poprawi jakość i płynność obrazu.
 

luktal

New member
Ja niedawno (ok 2 mies temu) kupiłem Toshibę 40RL838 za niecałe 2000zł. Jestem więcej niż zadowolony, zarówno w HD jak i SD. Sygnał mam z "N"-ki, DVB-T nie używam, nawet nie mam anteny. Nieco kuleje "Smart TV" ale piszesz ze ci to niepotrzebne.
 
Do góry