LED UHD 65 cali z Display portem

Tagon

New member
Witam.


Mam prośbę o polecenie mi dobrego telewizora LED UHD 65 cali, który dysponowałby gniazdem typu Display port.


Zależy mi na tym ponieważ karta graficzna w moim komputerze posiada wyjście w tym właśnie typie a potrzebowałbym telewizora, który spełniałby również funkcję dobrego monitora. Przeszukując oferty odnośnie telewizorów zaopatrzonych w DP stwierdziłem, że tak naprawdę to nie jest ich za wiele.


Jedną z ciekawszych ofert stanowi Panasonic TC-65AX900. Niestety jego cena jest zaporowa - 17.000 zł.


Czy moglibyście polecić mi najlepszy możliwy LED 65 cali z display portem do 12000 zł. w którym nie dochodzi do zjawiska typu light bleed?
 

kretka

New member
Może się czepiam, ale skoro widzisz, że ilość TV wyposażonych w gniazdo DisplayPort jest mała..to nie lepiej odpuścić szukanie takiego modelu i po prostu kupić odpowiedni kabel?
 

Tagon

New member
Może się czepiam, ale skoro widzisz, że ilość TV wyposażonych w gniazdo DisplayPort jest mała..to nie lepiej odpuścić szukanie takiego modelu i po prostu kupić odpowiedni kabel?


Tak jak pisałem problem jest z kartą graficzną w moim komputerze. Posiada ona tylko jedno gniazdo (właśnie DisplayPort) do obsługi sygnału UHD. Nie ma tam np. HDMI2. A w kupowanie przejściówek nie chce się bawić bo to "stratna" zabawa.


Ale powiedzmy, że będę w stanie zakupić nową kartę graficzną która obsługuje HDMI2. Jaki wtedy polecacie telewizor LED UHD 65 cali do 12000 zł. bez problemów typu light bleed.
 
Do góry