Led TV 42-46 cali max 4500 zl

Pietrro

New member
Witam, nadszedl czas by moj wysluzony phillips 32 cale zamienic na cos nowszego. Telewizor ma byc uzywany tez jako monitor komputerowy wiec czcionka powinna byc widoczna, olgadam na komputerze materialy hd, gram w szybkie gry wiec czas reakcji jak i odswiezanie tez maja znaczenie. Jesli chodzi o warunki oswietlenia to pomieszczenie jest zaciemnione,zainstalowane sa rolety. TV ma wisiec na scianie w odleglosci okolo 2.5m od siedzacego a podczas grania 1.5m. Zamiezam na to przeznaczyc nie wiecej niz 4500 zl. Co polecicie do tej kwoty z priorytetem na jakosc obrazu i szybki czas reakcji przy dynamicznych scenach? TV nie powinien pobierac wiecej niz okolo 150W. Z gory dzieki za pomoc bo ja sie juz calkiem zamotalem czytajac testy;)

Jak narazie moje typy:

SHARP LC-46LE700 - duza matryca,podswietlenie full led, oszczedny ale kolory niby pastelowe.
SHARP 40LE810 - mala matryca ale kolory bodaj swietne za to gorzej z czernia.
LG 42LE5500 - bardzo dobre czasy reakcji
SONY KDL-46EX500 - niby niezla czern ale wysoki pobor mocy
TOSHIBA 42ZV635 - niby dobrze swieci ale zuzycie pradu przeraza..
PANASONIC TX-L42D25E - malo wiadomo o tym modelu ale niby szybki czas reakcji i dobra czern oraz kolory

Co z tego albo innych modeli byscie polecili?:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
do Twoich potrzeb uwzględniając odległość to:
Sharp 40 LE 810 - Czerń jest już poprawiona.
Toshiba 42 ZV 635 - extra obróbka dzięki silnikom MetaBrain
Sharp 46LE 705 - niezwykle mały pobór , pełne podświetlenie led .
kolory załatwia kalibracja obrazu.
Panasonic- właśnie testujemy
 

Pietrro

New member
do Twoich potrzeb uwzględniając odległość to:
Sharp 40 LE 810 - Czerń jest już poprawiona.
Toshiba 42 ZV 635 - extra obróbka dzięki silnikom MetaBrain
Sharp 46LE 705 - niezwykle mały pobór , pełne podświetlenie led .
kolory załatwia kalibracja obrazu.
Panasonic- właśnie testujemy

teraz to juz kompletnie nic nie wiem bo kazda propozycja ma plusy i minusy;) ale chyba sklonie sie na Sharp 46LE 705 ze wzgledu na wielkosc matrycy i podswietlenie full led. mimo ze starszy model od le810 chyba nie powinien znaczaco roznic sie jakoscia.
 

Pr3dator

New member
teraz to juz kompletnie nic nie wiem bo kazda propozycja ma plusy i minusy;) ale chyba sklonie sie na Sharp 46LE 705 ze wzgledu na wielkosc matrycy i podswietlenie full led. mimo ze starszy model od le810 chyba nie powinien znaczaco roznic sie jakoscia.
Ja juz od dwoch miesiecy wybieram model z przedzialu 46-52" , i co chwile skakalem z philipsa na sharpa. Teraz juz jestem pewien ze biore sharpa 52le705.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pietrro
- jeśli masz wątpliwości poproś o prezentację w domu - to wszystko wyjaśnia.
A ceny wejdź na priw - dostaniesz info.
 
Do góry