LED TV 40"-42" pod konsole i weeb.tv ~ 600 euro

Hejka92

New member
Witam!
Mieszkam w Irlandii stad cena w euro.Telewizora chcialbym tylko i wylacznie uzywac do weeb.tv i w przyszlosci do konsoli ps4 no oczywiscie tez do filmow (z laptopa przez Hdmi)

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor?
2,5x2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora?
2m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem?
3
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu?
pod lekkim kątem
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć?
ma stac na wysokosci ok 1,3m(komoda)
6. Jak słońce świeci w pokoju?
telewizor na wprost okna tyle ze jest to samo swiatlo bez slonca
7. Jaki masz obecnie telewizor?
nie mam
8. Co chcemy aby telewizor posiadał?
wi-fi chce móc wlaczyc na nim weeb.tv bez podlaczania kabla hdmi
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora?
tylko weeb.tv
10 .Jakie urządzenia?
w przyszlosci ps4 , ewentualnie laptop
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor?
ok 7h
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą?
chyba matowa
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej?
wszystkie po trochu
14. Czy zamierzasz serfować po internecie?
mam laptopa od tego
15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie?
jesli bede mial ps4 to 60% gra 40% weeb.tv
16. Preferencje co do marki?
nie mam zadnych,aczkolwiek bardzo ciezko tu dostac tv Philipsa
17. Preferencje co do wielkości?
40-42 cale
18. Co Cię denerwuje w telewizorach?
naczytalem sie troche wiec napewno smuzenie,clouding beda mnie denerwowac,duzy input lag
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień?
raczej wieczorami
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup?
max 650 euro
21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne?
moze miec ale nie musi,nie wiem jakie lepsze

Na oku mam 4 modele

SONY KDL-42W650A 599 euro .Ma bardzo ładny obraz,ta czern naprawde przemawia do mnie,do gier bylby chyba najlepszym rozwiazaniem ale obawiam sie ze nie obsluguje weeb.tv ,oswieccie mnie w tej kwesti.

SAMSUNG UE40F6400 549 euro.Ten model z tego co wiem obsluguje weeb.tv,nie wiem natomiast co z graniem na nim.Tak jak inni tez zawuwazylem nierowne podswietlanie w rogach ekranu.Ludzie pisza ze Samsung przereklamowany cos tego,takze o tych kondensatorach obejrzalem takze nie jestem do konca przekonany do Samsunga ;/

LG 42LA640S 559 euro_Obraz ktory widzialem w sklepie nie do konca mnei przekonywal,nie wiem co wiecej powiedziec na jego temat.Nie wiem jak jest w nim z weeb.tv,o input lag tez nic nie wiem zbytnio

PANASONIC TX L42ET60E 649 euro.To juz jest maximum jaki moge zaplacic za telewizor.Niestety nie widzialem obrazu.O tym tv wiem jak najmniej ale czytajac rozne tematy duzo osob go poleca stad zainteresowanie nim.Jak jest z weeb.tv w nim ,input lag jest ok do gier typu Battlefield?

Zaznaczam ze plazmy nie chce,wole obraz typu led,na dzwieku zbytnio mi nie zalezy bo z czasem moge dokupic jakis soundbar.
Podsumowujac
Pomozcie mi cos wybrac z obrazem podobnym do Sony,z niskim inputem, z mozliwoscia uruchomienia weeb.tv prosto z Tv,oraz z plynnym obrazem jak w panasoniku.

Moze jakies inne propozycje macie,jednak nic z Philipsa bo naprawde trudno go dostac ;/ a wysylac z Polski to wiadomo troche kosztuje tez i nie wiadomo czy przyjedzie w jednym kawalku ;/
 

stingerek

New member
Ja do weeba uzywam "little black box" -bardzo fajny player sieciowy. Mnostwo rzeczy na nim mozna zainstalowac. Chodzi po wifi, dodatkowo mozna podlaczyc dysk po usb lub udostepniac pliki z komputera po sieci. Dziala tez Epg:)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

Hejka92

New member
poczytalem jak dziala ten xbmc ale musialbym dolozyc jeszcze okolo 100 euro ;/ Wolalbym zeby sam tv mial opcje odtwarzania weeb.tv
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Weebtv masz w telewizorach Samsunga, Panasonica od serii DT60.
Wystarczy kupić dongla z Androidem i masz 900.000 aplikacji , w tym dziesiątki systemów w Weebtv.
 

Hejka92

New member
bardzo fajne rozwiazanie z tym donglem.moglbys polecic jakis konkretny model w rozsadnej cenie ??
to sprawe weeb.tv bym mial zalatwiona,tylko dalej nie wiem ktory tv wybrac ;/
 
Do góry