LED czy plazma do 2k. Około 50", 3d i smart zbędne. Co polecacie?

kiro67

New member
Witam, aktualnie mam LG 42LB650V, ale chyba oddam go do sklepu(zamawiałem przez internet) i kupię coś większego, bo trochę się rozczarowałem na tych wszystkich smartach-nie ma to jak podpiąć PC.

Myślałem więc kupić inny TV, jednak nie zależy mi już na 3d i smart tv.
Więc na czym mi zależy?
Otóż na możliwie jak największej przekątnej w tej cenie i oczywiście jakości obrazu. Pokój mam dość ciemny, więc plazma miała by szanse się wykazać.

W związku z tym mam pytanie-co polecicie do max 2000zł. Mam mętlik w głowie, czy brać plazmę, czy LED'a. Niby plazma to stara technologia, ale wciąż nawet najlepsze ledy nie mogą jej dorównać.

Z plazm zastanawiałem się nad LG 50PB5600-można go nabyć na allego za 1600zł i ma dość dobre opinie. Mam też do wyboru kilka panasów, używanych po około 1000zł(na olx.pl), jednak większość jest chyba dość stara, bo ma HD Ready.

A z ledów to nie wiem. Nie chciałbym mieć gorszego obrazu, niż w obecnym LG. Rozmiar minimum 46", ale wolałbym się zbliżyć do 50".
Co sądzicie o LG 47LB5700? Warto go brać za 1700?

Bardzo bym prosił o pomoc w wyborze TV, za którą z góry serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

kiro67

New member
Naczytałem się sporo dobrych opinii od tej plaźmie LG 50PB5600-warto ją brać, cz może lepiej dołożyć do czegoś w ledzie?
 
Do góry