LED 55 cali

finidigeorge

New member
Witam.
Od dłuższego czasu czytam to forum, odwiedzam sklepy, przyglądam się róznym opcjom.
Szukam tv dokładnie 55 cali, plazma mne nie interesuje.
W coraz wiekszym stopniu jestem przekonany do sony 55w905, mimo że opinie o nim nie zawsze są pozytywne.
Nie będe opisywał umiejscowienia tv w mieszkaniu, bo nie wiem czy nie bede niedlugo go zmieniał.
Interesuje mnie tylko aktywne 3d.

W grę wchodizi jeszcze Samsung 55f7000 (f8000 odpada z pewnych wzgledów)

Co możecie mi więcej doradzić? (tv głownie filmy, tv-hd)
 

finidigeorge

New member
Widziałem twoje posty Kiki, wiem że proponujesz te tv forumowiczą.
Interesowała by mnie informacja, która odsuneła mnie od zakupu tych tv które wybrałem, lub utwierdziła w moim przekonaniu. Szczerze, nie miałem możliwości sprawdzenia tego philipsa na żywo.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
philips też daje świetną jakość obrazu, jest na prawdę na wysokim poziomie no i ten ambilight:). Też kiedyś stałem przed podobnym wyborem tylko w niższej klasie po oględzinach i uświadomieniu potrzeb wybrałem phila:)
 

finidigeorge

New member
Wybor prosty. Porównałem dziś dokładnie sony i philips, i zdecydowany plus na kozyść sony, kolory itp. Kalibracje mam gratis w domu. Jeszcze jest mały rabat przedświateczny. Gra rewelacyjne, i design mi bardzo odpowiada.
 

prezy

New member
Bez reklam
A możesz jaśniej? właśnie stoję przed zakupem f8000

Jeżeli chodzi Tobie tylko i wyłącznie o obraz uderzaj w Sony,
natomiast jeżeli myślisz o multimediach i smarcie bierz F8000.
Oba Tv w wszelkich porównaniach wyglądają podobnie, jednak obraz z niewielką przewagą dla Sony.
Oba Tv pracują na matrycy samsunga.
Kilka miesięcy temu stałem przed podobnym wyborem.
Oczywiście decyzja należy do Ciebie.
 

finidigeorge

New member
Zalupiłem sony i jestem bardzo zadowolony.
Potrzebuje jednak pomocy, musiałem coś namieszać w tv i nie moge teraz wczytać napisów, wcześniej były w menu, można było zmieniać fomaty kodowania napisów a teraz mi to znikneło. Wie może ktoś, jak powrócic do poprzedniego menu?
 

accu

New member
Bez reklam
Zalupiłem sony i jestem bardzo zadowolony.
Potrzebuje jednak pomocy, musiałem coś namieszać w tv i nie moge teraz wczytać napisów, wcześniej były w menu, można było zmieniać fomaty kodowania napisów a teraz mi to znikneło. Wie może ktoś, jak powrócic do poprzedniego menu?

Witam uprzejmie,

Można spróbować wrócić do przywrócenia ustawień fabrycznych . Na pilocie proszę przycisnąć przycisk : HOME , dalej wybrać : Ustawienia systemowe > Konfiguracja funkcji ogólnych > Ustawienia fabryczne >
Potwierdzić- Tak

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

finidigeorge

New member
Dziekuje pomogło.
Ale mam druge pytanie.
Pliki.txt czyta, ale:
Niby identyczne plik tekstowe wykrywa drugie nie, sprawdzam prównuje, są takie same, czy jakaś nazwa w nagłówku ma znaczenie?
 
Do góry