LED 55 cali, tylko jaki?

bandzlor

New member
Witam!

Planuje wymiane mojego zasluzonego x3500 na cos nowego i wiekszego :D
Problem jest taki ze nie jestem troche na czasie... widzialem jakis czas temu Samsunga UE-55B7020 i obraz naprawde zrobil na mnie wrazenie, tylko nie do konca jestem przekonany to telewizorow tego producenta.

TV bedzie glownie sluzyl do n-ki, blu-ray i ps3.
Co do kosztow to mysle ze na maxa moge wydac z 15tys.

Ma ktos jakies propozycje za ktorymi moge sie rozgladac? Czy moze poczekac na cos z technologia 3D?:fool:
 
Ostatnia edycja:

Hartson

New member
Bez reklam
W chwili obecnej jest dostępny model Toshiby 55SV685. To bardzo dobry LCD, z całkowitym podświetleniem LED. Test jest dostępny na tym forum.
Jeżeli chodzi o trochę mniejszą przekątną, to godny polecenia jest model Philipsa 52PFL9704. Test tego LCD też jest dostępny na tym forum.
Natomiast jeżeli możesz wstrzymać się z zakupem do maja/czerwca, to wyjdzie trochę ciakawych modeli firm Sony, Samsung, LG czy Panasonic przystosowanych do oglądania materiału nagranego w 3D.
Nowe Toshiby i Philipsy pewnie będą dopiero w drugim półroczu.
 

Hartson

New member
Bez reklam
Generalnie podświetlenie krawędziowe to kicha, przynajmniej w dotychczasowych modelach różnych firm. Obraz generowany przez CCFL był zdecydowanie lepszy. W przypadku nowego modelu Sony NX800 wg testującego jest inaczej, lepiej niż w LCD Samsunga 7000. Jest lepsza czerń przez zastosowanie Deep Black Panel.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
w klasie cenowej masz obecnie najlepsze :
Sharp 542XS1
Toshiba 55sv685
Philips 52 9704
Nie musisz kupować w ciemno. Sprawdzaj w domu przed zakupem.
 

LUPO78

Banned
tak wersja x4500 ale 55" ponoć 46" ma inną matryce i słyszałem coś na temat 46" że są z nimi problemy.
słyszałeś czy jesteś pewien? bo ja jeszcze trzy lata temu sądziłem że sony jest naprawdę dobrą firmą,ale zmieniłem zdanie po kupnie jednego ze sprzętów sony-byłem bardzo mocno przekonany że ta firma robi naprawdę dobrej jakości sprzęt-ale to kiedyś tak było
 

bandzlor

New member
Dzis przejade sie do sklepu i postaram sie popatrzec na w/w telewizory, z tych co kiki podal to tylko Toshiba 55sv685 ma 55 cali i bede bardziej w jego strone sie kierowal :)
 

Mariusz_i_Goska

New member
Posłuchaj kikiego. Weź prezentację tych czy też swoich typów. Dopiero w domu zauważysz który telewizor Ci pasuje, a który czymś denerwuje. Kupujesz naprawdę drogi tv. W sklepie tego nie zobaczysz.
 
Do góry