Led 47-48" wyłącznie pod ps4 , potrzebna porada;)

Struggler

New member
Witam Panowie,
pilnie poszukuję Leda ,tylko i wyłącznie pod konsolę ps4.
Mam jednak szczupły budżet max.2,5k zł. Chciałbym coś w rozmiarze 47-48".
Nie potrzebuję smart tv ani 3d.Zalezy mi tylko na dobrej jakosci obrazu na nowej konsoli.Nie potrzebuję gadżetów.
Używam aktualnie Sama 32" hd ready także wiem że będę zajarany przy prawie każdym tv.
Chciałbym aby obraz był płynny ,koniecznie full hd i ostry.
Byłem w Sony center i pokazano mi film testowy ze snajperami (prod.Phillipsa), na Sony W6 obraz przy dynamicznym przesuwaniu przeskakiwał,na W8 było to już totalnie płynne.Niestety nie mam kasy na W6(3k) ani W8(4k).
TV koniecznie musi być czarny ;)
Co polecacie?

Czy te niżej wymienione są coś warte,gdzie będzie najlepszy stosunek jakości do ceny?
panasonic tx50a300e
philips 50pfh4109
samsung ue48h5500
panasonic tx50as500e
panasonic txl50bl6e
samsung ue48h6400
Będę bardzo wdzięczny za pomoc,tv chciałbym zamówić najpóżniej jutro by dotarł do mnie w czw.
 
Ostatnia edycja:

Karpaj

New member
Bez reklam
Z w/w Samsung.
Dodał bym do tego
Panasonic 48AS640
Sharp 50LE750
Toshiba 50L7335

Wszystkie mają matrycę natywną 100hz, jak Sony 50" W8.
 

Struggler

New member
zaraz je obadam.z tamtych wcześniejszych żaden nie ma natywnej matrycy 100hz?
Czy jest ona bardzo potrzebna tylko do grania?To ona zapobiega smużeniu?
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Jest potrzebna przede wszystkim poza graniem, poprawia płynność obrazu, te "przeskakiwanie" jak to opisałeś. Do gier się wyłącza ze względu na input lag.
 

Struggler

New member
Kurcze pogubiłem się.Do grania jest potrzebna natywna matryca 100hz czy nie ma to większego znaczenia?TV będzie praktycznie tylko do ps4 ,a nie chce przeplacać i kupować jakiegoś kosmicznego Tv ze smartem,3d i innymi gadżetami jak mogę mieć dobry i płynny obraz w tv za np:2,2kzł bez smarta;)
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Miałeś okazję zobaczyć w Sony Centre jaka jest różnica, od razu Ci powiem że przy grach ten tryb upłynniający wyłączasz, ze względu na opóźnienie. Jeśli nie masz zamiaru na tym oglądać ani tv, ani filmów to natywne 100hz się nie sprawdzi.
 

Struggler

New member
Czyli mogę wziąć coś tańszego? co sprawdzi się podobnie? TV kupuję tylko ze względu na ps4 i to że mam teraz 32" i hd ready;/ Wydawało mi się że ten tryb upłynniający jest ważny w grach, sprzedawca powiedział mi że np: na W6 gry będą wyglądały dobrze póki nie zacznie się poruszanie,jakieś dynamiczne sceny, wtedy podobno zacznie się klatkowanie. Kurcze 5 lat gram na ps3 w hd ready i obraz wydawał mi się ok to chyba na ps4 i nowym TV z full hd nie bedzie gorzej;)?
 

Struggler

New member
Karpaj w ogóle dzięki za chęć pomocy bo mam mega zgryz przez ograniczony budżet ,totalne max to 2,5 ale nie pogniewałbym się gdyby było coś tańszego;)
Szkoda że nie ma "pomógł" bo już by poleciał;)
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Czy będzie lub nie będzie gorzej - na pewno nie jeśli chodzi o płynność. Rozmiar i rozdzielczość sprawią pewnie że szczegóły się uwydatnią, zarówno dobre jak i złe.
Kwestia jeszcze inna - w tanich tv często są słabe matryce stosowane jeśli chodzi o paletę barw, możliwości kalibracji czy kontrast lub kąty boczne. Ważny jest też input lag, gdyż taki na poziomie 50-60ms skutecznie utrudnia grę.
W tym budżecie cenowym spojrzał bym wtedy na
Sony 48W585
Toshiba 48L5435
 
Do góry