Led 37-39'', max do 2000 zł , Pa TXL39 E6EK vs reszta

funiu

New member
1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 5mx4m
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2-2,5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? – 2 osoby
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? - Na wprost.
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? – stać
6. Jak słońce świeci w pokoju? - okno na wschód ,
7. Jaki masz obecnie telewizor? – brak
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Dobry obraz ,brak smużenia ,smart TV ( TVN player , ipla będą używane) wifi, fajnie gdyby posiadał opcje WiDi ,najlepiej wszystkie dostępne tunery aby w przyszłości operować tylko jednym pilotem. Możliwość sterowania telewizorem poprzez smartphona, możliwość podłączenia myszki , szybkie przełączanie kanałów
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? – przez najbliższy rok weeb.tv przez Intel WiDi z laptopa oraz przez hdmi
10. Jakie urządzenia? – Belkin WiDi , laptop przez hdmi , konsola w przyszłości ,
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 4h
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? – Lepiej aby była matowa , ale nie jest to warunek konieczny
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? filmy akcji, seriale, piłkę nożną
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? - Tylko z pomocą komputera.
15. Czy zamierzasz grać w gry? – Tak, szczególnie w Fife – obecnie przez laptopa-hdmi , a w przyszłości planuje zakup konsoli xbox360 bądź nowszej.
16. Preferencje co do marki? - brak
17. Preferencje co do wielkości? 37-39’’
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? – nic ponieważ nie posiadałem żadnego do tej pory
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? - wieczorami
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? – 2000zł
21. Czy telewizor ma mieć 3D – Nie
Najbardziej podoba mi się Panasonic wymieniony poniżej, tylko czy nie będzie na nim dużych opóźnień w grach ? Na stronie producenta podano, że nie posiada on trybu gry
W kręgu moich zainteresowań są 2 modele:
Panasonic TH-L39E6Ek : w saturnie za 1999zł :
- podoba mi się w nim bardzo wąska ramka,
- możliwość sterowania TV poprzez smartphona, wbudowane wifi ,
-nie podoba brak WiDi , LG 37LS570S posiada WiDi
- na plus wbudowane wifi
LG 37LS570s: w saturnie za 1799 zł :
-niestety nie posiada wbudowanego wifi ,ale za to po dokupieniu urządzenia wifi byłaby możliwość korzystania z WiDi i wtedy rezygnacja z dodatkowego Belkina WiDi,
-ma wbudowane wszystkie z możliwych tunerów

Macie lepsze propozycje ?
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Spokojnie możesz kupić ten model. Ma bardzo dobrą recenzję na trustedreview.

Alternatywą z 3D może być THOMSON 39FU6663

Pozdrawiam
 

funiu

New member
nie będzie problemu ze smużeniem podczas grania ? Jak jest z tym odświeżaniem , na forum przeczytalem, ze ma 50 Hz a prcesor podkreca to na 100 , czy odbije sie to na jakosci graniu ? Szkoda , że nie ma tunera dvb-s ale jakoś to przeboleje;] Jutro wybieram się do saturna na zakupy:)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na graniu nie- a tak sprawdź płynność przy oglądaniu. Na dynamicznym obrazie nie widać.
 

funiu

New member
grałem tylko w Fife13 przez kabel hdmi z laptopa i nie dostrzegłem zauważalnych opóźnień, smużenia. Obraz jest piękny.
 
Do góry