LED 32 Cale - pomoc w wyborze

Dzemislaw

New member
Witam.

Znajomej odmówił posłuszeństwa telewizor dlatego pomagam jej w wyborze następcy. Przeglądając forum natknąłem się na następujące 3 modele:
1. Sharp 32LE244E
2. Toshiba 32L2333
3. PANASONIC TX-L32B6E

Czy pomoglibyście mi wybrać najlepszy stosunek ceny do jakości, a może zaproponujecie coś innego? Budżet to 1000 - 1100zł. Znajoma nie jest zapaloną graczką, tv wykorzystuje głównie do telewizji kablowej i podłączenia laptopa.

Bardzo dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam
 

Karpaj

New member
Bez reklam
ff2f.jpg

p617.jpg

m1ef.jpg


Sharp 244 i Toshiba L2333. Ustawienia standardowe, sygnał dvb-t.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Proszę nie opowiadać .....
Bo przecież na Sharpie leci reklama.
A reklama występuje tylko w trybie sklepowym, który ma się ni jak do rzeczywistości.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Proszę nie opowiadać .....
Bo przecież na Sharpie leci reklama.
A reklama występuje tylko w trybie sklepowym, który ma się ni jak do rzeczywistości.
Sam robiłem te zdjęcie, i sam ustawiałem tryb na standardowy. (tryb sklepu nie ma absolutnie znacznia, jeśli zmienimy tryb obrazu).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No proszę Cię, przecież to zupełnie inne parametry . Myślałem że żartujesz że nie wiesz tej podstawowej rzeczy ale widzę, że faktycznie nie masz pojęcia .
 

Karpaj

New member
Bez reklam
No proszę Cię, przecież to zupełnie inne parametry . Myślałem że żartujesz że nie wiesz tej podstawowej rzeczy ale widzę, że faktycznie nie masz pojęcia .

Akurat przy Sharpie tryb sklepu nic nie zmienia w oprogramowaniu i trybach obrazu. Co innego na Sonym, Samsungu czy Panasonicu.
Jak tak bardzo chcesz, to może za tydzień będę pewnie odwiedzać chłopaków w mediaku, to mogę jakieś zdjęcie zrobić jeszcze raz :>
 
Do góry