LEC650 - Youtube

d00blan

New member
hej,

podłączyłem swojego LE40C650 do internetu, zrobiłem aktualizację oprogramowania, ściągnąłem widgety i chciałem przetestować youtube. Niestety wyniki wyszukiwania teledysków dla znanych zespołów prezentują tylko jakieś parodie / covery i inne bzdety. Testowałem zarówno w widgecie youtube jak i yahoo (który ma wbudowany youtube)

Wygląda to tak jakby była włączona jakaś cenzura dla regionu - ale to jest bezsensu, no bo skoro youtube pozwala oglądać nowe teledyski na polskiej stronie WWW, to czemu miało by im przeszkadzać oglądanie też w TV ?

Znacie jakieś rozwiązanie na ten problem ?
 

marder

Member
hej,

podłączyłem swojego LE40C650 do internetu, zrobiłem aktualizację oprogramowania, ściągnąłem widgety i chciałem przetestować youtube. Niestety wyniki wyszukiwania teledysków dla znanych zespołów prezentują tylko jakieś parodie / covery i inne bzdety. Testowałem zarówno w widgecie youtube jak i yahoo (który ma wbudowany youtube)

Wygląda to tak jakby była włączona jakaś cenzura dla regionu - ale to jest bezsensu, no bo skoro youtube pozwala oglądać nowe teledyski na polskiej stronie WWW, to czemu miało by im przeszkadzać oglądanie też w TV ?

Znacie jakieś rozwiązanie na ten problem ?
Ja robię tak: wyszukuję na komputerze ulubione klipy i dodaję je do ulubionych, wtedy nie ma problemu, żeby obejrzeć je na tv (po wcześniejszym zalogowaniu), bo jest tam też zakładka ulubione. A tak w ogóle to ten widżet to jakaś proteza, nie ma subskrypcji i nie można oglądać filmów w hd, a szukanie jakichkolwiek klipów bezpośrednio w widżecie to straszna męczarnia.
 

zdzichu88

New member
Moim zdaniem jest to tylko namiasta Youtube'a. Też mam problem z wyszukiwaniem ale pewnie dlatego, że w przypadku widgeta YT nie pobiera żadnych pieniążków za reklamy i tego typu pierdoły. A jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.
Takie same wyniki wyszukiwań pojawiają mi się także w YT na Nokii i HTC, więc to raczej świadome uszczuplanie oferty przez YT.
P.S. Jeżeli ktoś jednak zna rozwiązanie to z miłą chęcią wysłucham.
 

grell

New member
Mam dwa pytania do posiadaczy Samsunga:
1. Jaka jest maksymalna rozdzielczość z jaką można oglądać film z youtube?
2. Czy przez ten sposób dodając jakiś film do ulubionych i logując się na konto da się odtworzyć KAŻDY film, czy też są jakieś ograniczenia jeszcze?

Jestem w trakcie wybierania telewizora i waham się pomiędzy lepszą jakością obrazu (według mnie) w jednym, a opcją InternetTV (czyli youtube, picasa itp) w drugim. Głównie mi zależy na youtube i dlatego bardziej skłaniam się do tego drugiego. Boję się tylko że może to być wielkie rozczarowanie. Może są jakieś plany poprawy działania youtube w niedalekiej przyszłości?
 

mirsie

Member
no np. spróbuj na TV puścić teledysk Lady Gaga - Poker Face. Wyskoczą Ci różne głupkowate filmiki ale prawdziwego teledysku nie obejrzysz....
Lady Gaga to podróbka dlatego wyskakują inne podróbki. Wpisz Queen dostaniesz Queen:hihi: Serio - na komputerze jedyny autentyczny klip to ten z opisem OFFICIAL , może usługa telewizyjna pomija oficjalne klipy?
 

ghotan

New member
czy działają wam ulubione? gdy dodaję coś do ulubionych z tv na koncie pojawia się i można na pc oglądać. Natomiast w tv dostęp do ulubionych niemożliwy przez brak połączenia z serwisem youtube. oczywiście jestem zalogowany.
 

grzewoj

New member
czy działają wam ulubione? gdy dodaję coś do ulubionych z tv na koncie pojawia się i można na pc oglądać. Natomiast w tv dostęp do ulubionych niemożliwy przez brak połączenia z serwisem youtube. oczywiście jestem zalogowany.

Ja mam ten sam problem, nie udało mi się go rozwiązać, nie wiem czemu ale ulubione nie działają
 

ReaperDG

New member
czy działają wam ulubione? gdy dodaję coś do ulubionych z tv na koncie pojawia się i można na pc oglądać. Natomiast w tv dostęp do ulubionych niemożliwy przez brak połączenia z serwisem youtube. oczywiście jestem zalogowany.


Wchodząc w internet@tv w prawym dolnym logu masz ikonkę zaloguj. Klikasz, logujesz się (login z internet@tv, hasło 0000) i masz ulubione. Problem pozostaje taki, że widać tylko część z ulubionych (w moim przypadku pierwsze 24 filmiki).
 

grzewoj

New member
Wchodząc w internet@tv w prawym dolnym logu masz ikonkę zaloguj. Klikasz, logujesz się (login z internet@tv, hasło 0000) i masz ulubione. Problem pozostaje taki, że widać tylko część z ulubionych (w moim przypadku pierwsze 24 filmiki).

Chodzi właśnie o to że to nie działa, wyskakuje błąd połączenia z serwisem You Tube
 

grzewoj

New member
A w ustawieniach masz wpisane prawidłowy login i hasło do youtuba oraz wciśniętą ikonkę połącz w menadzerze?

Oczywiście, ponadto dodawanie ulubionych działa, widzę je na komputerze, niestety na TV wyskakuje błąd. Reset fabryczny nie pomaga. Generalnie to już się do tego przyzwyczaiłem, bo myślałem że wszyscy tak mają. Jaki masz firmware w TV?
 

ReaperDG

New member
Chyba najnowszy, ze stycznia, aktualizowany przez TV: 2011/01/26_003007.

Zadzwoń na infolinię, ja już dzisiaj gościa pomęczyłem, ale pomógł.
 
Do góry