LE46C650+C5200 2.1+dekoder cyfr

songoku

New member
Witam,

Chcę się upewnić w jednym spekcie podłączenia tego zestawu. Kino domowe posiada 2 wejścia i 1 wyjście HDMI czyli podłączam do niego dekoder i np. ps3, wyjście do TV. Teraz najważniejsze, jak zrobić żeby dźwięk z TV którego źródłem będzie film z USB szedł przez kino ?, optical z TV do kina i to wszystko czy coś jeszcze ?

Jeszcze jedna sprawa, kanały z dekodera przełączam pilotem od dekodera, jeżeli podłącze go do kina to sytuacja się zmieni (pilot od kina) czy nadal będę musiał korzystać z dwóch pilotów ?

Nie jestem w tym wszystkim ekspertem dlatego proszę o wyrozumiałość :smile:

Artur
 

pkomp

New member
styknie optyczny
co do pilota to zaprogramuj sobie pilota od dekodera bądź od tv - jeśli jest taka możliwość to opisane w instrukcji
 

silver001

New member
Witam,

Teraz najważniejsze, jak zrobić żeby dźwięk z TV którego źródłem będzie film z USB szedł przez kino ?, optical z TV do kina i to wszystko czy coś jeszcze ?

Artur


Witam, z tego co wiem nie da sie zrobic zeby dzwiek z USB szedl przez kino. Przynajmniej nie w tym konkretnym aspekcie.
 

kamilski

New member
Da się, wystarczy kabelek optyczny z tv out do kd in.

Ja mam spiętą plazme Samsung PS50C6500 z kd pioneer z ps3 z dvd i dekoder vectra hd i dźwięk z usb idzie po optyku nawet w DTS, więc wszystko gra.

Pytanie do ekspertów, czy moje podłączenie jest ok:
TV+KD - hdmi+optyk
TV+PS3 - hdmi
TV+Vectra - hdmi
TV+DVD - hdmi - zastanawiam się tu nad przełączeniem dvd pod kd, zeby odtwarzać muzyke bez udziału TV.
 
Do góry