LE40C750 IPLA poza granicami Polski?

watto

New member
Witam,

Chcialbym sie dowiedziec w jaki sposob zainstalowac polskie widgety bedac poza granicami Polski. Glownie chodzi mi tutaj o IPLE. Naczytalem sie wiele na tym forum oraz na innnych stronach ale niestety zadne rozwiazanie ktore widzialem u mnie nie dzialalo. Mianowicie w zaden sposob nie moglem odblokowac dodatkowych funkcji i zmienic Info Link Country na Polske. Najzwyczajniej Info Link Country jest u mnie niedostepny.

Robilem wszystko tak jak jest to opisane na kilku stronach (nie moge podzielic sie linkiem niestety ze wzgledu na moj pierwszy post) niestety po wcisnieciu Clone TV to USB nie mam tych ukrytych funkcji (w tym Info Link Country)

Prosze dajcie znac czy jest to wina firmwaru ? moja obecna wersja to 2011/05/03_003009

Jesli tak to prosze napisac czy ktos robil downgrade firmwaru np sposobem ktory jest opisany na jednej ze stron sourceforge dot net (niestety nie moge dodac linka)

Prosze o odpowiedz i jesli to mozliwe krok po kroku informacje w jaki sposob moge zainstalowac IPLE bedac w Holandii.

Z gory dziekuje za odpowiedz
Pozdrawiam
 

watto

New member
dzieki za odpowiedz..
niestety strona ktora podales niewiele mowi o instalacji widgetow recznie. Link na tej stronie do 4 widgetow niestety nie dziala a kod ktory jest tam tez nic mi nie mowi. Nie mam pojecia jak zainstalowac widget recznie.. prosze o jakies linki gdzie moglbym na ten temat poczytac. bede bardzo wdzieczny..

Dla mnie jednak jest dziwne ze moje menu serwisowe nie daje mi mozliwosci zmiany info Link Country na Polske. Czy ktos sie spotkal z czyms takim..nie mam problemu z wejsciem do menu serwisowego czy w ustawieniu trybu hotelowego jednak te ukryte opcje ktore maja sie pokazac po sklonowaniu TV do USB sie nie pokazuja...

Jesli chodzi o IPLE to nie ma problemu z uruchomieniem i ogladaniem na komputerze (niektore seriale, wiadomosci itp sa poblokowane)wiec sadze ze
ze na TV byloby to samo.

raz jeszcze dzieki za zainteresowanie..
 

Slocik

New member
Witam wszystkich.
Wybaczcie że odkopuję troszkę ten temat ale mam identyczny problem jak załorzyciel (ten sam model tv,tą samą wersję oprogramowania) a odpowiedz chyba padła za "kulisami" ;)
Może ktoś zna sposób na zainstalowanie ipla na tym telewizorze lub zmiany "Info link country" na PL??
Za wszelakie info z góry dziękuję :blagam:.
Pozdrawiam
 

Slocik

New member
Dajesz na ustawienia fabryczne i wybierasz region Polska.
Możesz troszke dokładniej kolego...
Widziałem taką opcję w utawieniach zaawansowanych ale bałem się cokolwiek tam ruszac.
Opcji wyboru kraju po wielu wypocinach jak nie widze tak nie widze....
 
Ostatnia edycja:

ryki67

New member
Witam
Panowie czy obecnie jest możliwość oglądania IPLI za granicą???
czy wszystko poblokowane???
prosze o odpowiedź czy ktoś ogląda
 

ryki67

New member
Witam
naprawdę nikt nie ma samsunga za granicą???
proszę o wskazówki pomoc?
czy można jakoś uruchomić IPLA za granicą?

wyskakuje komunikat - tem program nie może być wyświetlany w tym regionie
czy mozna jakoś zmienić/ustawić IP na routerze żeby symulowało Polskie IP ?
pozdrawiam
 

TvWidget

New member
Bez reklam
Musisz się połączyć przez tzw. serwer proxy z polskim adresem IP. Niestety darmowych serwerów o odpowiedniej przepustowości raczej nie znajdziesz.
 
Do góry