le40b650 vs. le40b750

mateo102

New member
Witam,

Jaka jest różnica między tymi dwoma modelami? Prócz ceny? pomoże ktoś? bo chce zakupić któryś z tych TV i mam dylemat.
 

jedi22

New member
Taka największa różnica która rzuciła mi się w oczy jest taka że 750-tka ma 200Hz a 650-tka 100Hz, no i różnice w wyglądzie. Sam ma 650 więc jak masz jakieś pytania to strzelaj;)
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,roznia sie matryca;w b750 jest matryca samsunga SQ01-10 bitowa...(najlepsza matryca samsunga w 2009r)
a w b650 jest firmy AUO-AA02,lub AA03 8 bitowe.Ja wybralbym nie tylko z tego powodu b 750.pozdr.
 

OSP110233

New member
Witam,roznia sie matryca;w b750 jest matryca samsunga SQ01-10 bitowa...(najlepsza matryca samsunga w 2009r)
a w b650 jest firmy AUO-AA02,lub AA03 8 bitowe.Ja wybralbym nie tylko z tego powodu b 750.pozdr.

Oj Kolega nie doczytał :) a tyle już o tym napisano :) Nie warto kreować nowej rzeczywistości. W LE40 B650, 1, 2, ,3 zazwyczaj są matryce SQ0.. ale czasami trafiają się AA0.. z AUO ... i wtedy jak człowiek doczyta robi smutno.
W modelach o innych przekątnych (32, 37, 46) ciężko natomiast znaleźć matryce SQ (chociaż nie jest to regułą i wydaje mi się że pierwsze modele jakie wychodziły były na matrycach Samsunga;)).
 

mateo102

New member
w moim mieście w tym sklepie
Samsung LE40B750
cena 3500 zł tyle że:

TV zdjęte z wystawy, pracowały kilka dni
24 miesiace gwarancji od daty zakupu.


Powiedzcie proszę o co zapytać w sklepie żeby sie upewnic czy wszystko ok? o matryce? ale zeby jaka byla najlepiej? o gwatancje czy jest samsung polska i o co jeszcze?

proszę o pomoc.

a moze calkowicie zrezygnować z tego modelu?

I czy w ogole warto brac takie z półki...?
 

RHJG

New member
Bez reklam
Wybor

w moim mieście w tym sklepie
Samsung LE40B750
cena 3500 zł tyle że:

TV zdjęte z wystawy, pracowały kilka dni 24 miesiace gwarancji od daty zakupu.


Powiedzcie proszę o co zapytać w sklepie żeby sie upewnic czy wszystko ok? o matryce? ale zeby jaka byla najlepiej? o gwatancje czy jest samsung polska i o co jeszcze?

proszę o pomoc.

a moze calkowicie zrezygnować z tego modelu?

I czy w ogole warto brac takie z półki...?

Witam,LCD b650 i b750,ten drugi ma dwa identyczne procesory DSP pracujace rownolegle,odpowiedzialne za kompensacje ruchu.To jest istotna roznica+matryca- Ta jest dobra samsunga. Z tylu TV-Version..SQ0.. lub SS0..gwarancja musi byc PL.b750 To jest dobry TV.Jak jeszcze nie kupiles(ja radze ostroznosc-wystawowy?)Poczekaj juz za m-c beda nowe serii C.pozdr.
 
Do góry