LE40B530 lcd samsung .........moze jednak ktos POMOZE

axels 2

New member
Pojedyncze klikniecie,pstryk przy wlaczaniu tego modelu.Czy to defekt,czy tak ma byc.Czytalem,ze moze to przetwornica a moze jeden z glosnikow.Moze ktos z Was wie co to moze byc.
 

franchi

New member
pstryk

raczej nie powinienes sie przejmowac.
plazma w moim domu (42''samsung) rowniez przy wlaczeniu robi "pstryk".
a tv chodzi jak zlotko. zadnych wad itd (myslalem ze to jest calkiem normalne ;) -nigdy nie uwazalem tego za problem) ;).
natomiast moj LCD (tez samsung) wlacza sie bez zadnego "pstryk") ;)
wiec to raczej zadna wada.
 

axels 2

New member
Dzieki za odpowiedz,ale obawiam sie ,ze to jednak defekt.Plazmy maja ten....pstryk i to jest norma.Jeszcze jest cos dziwnego ,jak wlaczam dekoder polsatu a potem tv ,owego trzasku pstryku nie ma.I co wy na to.A moze to wina gniazek elektrycznych. Ale jestem upierdliwy,wiem.
 

axels 2

New member
Na jednym forum gosciu ,ktory sie zna napisal,ze to przekaznik i tak ma byc.To czemu jak wlaczam dekoder polsatu to nie slychac przekaznika.Meczy mnie to.........Prosze o sugestie
 

Samson29

New member
My mamy model LE-40B553 i nic takiego się nie dzieje. Ale myślę że zupełnie nie przyszłoby mi do głowy żeby się czymś takim przejmować o ile bym to zauważyła;) Zresztą masz gwarancję. W naszym nic mnie nie niepokoi, obraz jest super wyraźny, dźwięk też. Jak chcesz się uspokoić, to przedzwoń sobie do sklepu redcoon.pl, my tam kupowaliśmy nasz. Mają tam bardzo fachową i miłą obsługę, może ci powiedzą dlaczego tak się dzieje.
 
Do góry