LE40 A656A 1F podlaczenie do kompa

gielek

New member
Witam! Kupilem tv samsung LE40 A656A 1F i podlaczylem go do kompa koblem DVI-HDMI i na tv wyswietla sie komunikat: brak sygnalu. Nie wiem co robic. Prosze o pomoc. Z gory dziekuje.
 

Carlos77

New member
Witaj
Po pierwsze musisz podłączyć sie w wejscie HDMI 2 bo ono jest przepisane do wspolpracy z kompem.
A po drugie trzeba jeszcze odpowiednio ustawic karte grafiki jesli korzystasz z drugiego wyjscia podczas kiedy na pierwszym masz podłaczony monitor komputerowy.
 

sloma26

New member
cze

Podlaczylem kompa pod wejscie HDMI 2 i na kompie ustawilem w konfiguracji karty 2 odbiorniki tzn. monitor i TV.I na monitorze dziala ok.a na TV tylko jest czarny ekran i pokazuje brak sygnalu.Moze mi ktos napisze co mam dokladnie zrobic??Moze przestawic cos w TV.?????????Dzieki
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Żadne tam hdmi2 i inne pierdoły. Ustaw w karcie normalnie pojedyńczy tryb i rozdziałkę 192x1080p ,musi chodzić i nie m wyjścia. A wtedy to już się pobwisz z klonowaniem itp.
 

rostu

New member
racja ;) ustaw na sile 1920x1080 50Hz i musi dzialac, ten telewizorek rowniez nie ma problemu z bardziej popularnymi rozdzielczosciami, jednak musimy pamietac o odswiezaniu i tym, ze nie bedzie tak to ladnie wygladac jak przy 1080p ;)
 
Do góry