LE32C650 vs LE32B650

alcon

New member
witam
przymierzam sie do kupna ktoregos z tych modeli teraz mam pytanie poniewaz czytalem ze to ten z serii C ma to a ten z seri B ma lepszy pilot itd... wiec prawde powiedziawszy zastanawiam sie jak jest naprawde prosil bym o opinie osob ktore maja stycznosc z tymi telewizorkami..np co to jest jak uzytkownik allegro wpisal wifi ready-na stronce samsunga jest all share prewno to to samo..np jak telewizor radzi sobie z dyskami powyzej 1Tb i jak jest zczytywanie z napisami..dodatkowo czy sa problemy z matrycami tak jak w przypadku LE37C630 :) dziekuje za pomoc :):popcorn:
 
w domu mam c650 i b651 (czy praktycznie to samo co b650, tylko kolor)

b651 kupowałem, gdy c650 nie było na rynku, ale gdybym miał możliwość wybory to bym wybrał c650 bo:
- tv sam w sobie cieńszy
- znacznie lepsze menu przy przeglądaniu plików na pendrive/dysku

c650


b651


gdy masz 1-5 plików to nie ma znaczenia, możesz sobie kręcić tymi plikami w b651, ale jak masz więcej to już masakra, w c650 jest to rozwiązane coś na widok z windowsa (kafelki w 2 kolumnach)
- bardzo ważna funkcja w c650 na pilocie - przycisk p.size - jednym przyciśnięciem zmieniasz proporcje ekranu by obraz był wyświetlany na całym tv, w b651 trzeba kopać w menu obrazu - wg mnie kiszka

- co do pilota, fakt na początku jak dokupiłem c650 pilot wydawał się gorszy bo b651 ma go wyprofilowanego, ale wg mnie to tylko kwestia przyzwyczajenia i nie masz się co na to oglądać

- żaden z tych modeli nie problemów z polską czcionką - muszą być w formacie czasowym (nie klatkowym) najlepiej srt/txt i w tv musi być ustawiony region europa środkowa

- największy dysk jaki podpinałem to 320gb, a teraz głownie oglądam filmy na c650 podpiętym do neta - dlna (filmy udostępnione z kompa przez sieć w domu)



tak jak pisałem, w domu mam le32b651 i le46c650 i wg mnie lepiej sprawdza się c650 i tą serię bardziej polecam, po drugie, gdzie można jeszcze kupić b650? sprawdź na ceneo czy się Tobie w ogóle opłaca wchodzić w b650 bo na le32c650 stoi od 1592zł.
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

mobi65

New member
witam, u siebie podlaczylem dysk WD:mrgreen: 1,5 TB i dziala bez klopotow ,dysk formatowany na system plikow ntfs glownie dla filmow hd
 
Do góry