le32a551 - problem :(

adseba

New member
Witam,
Mam wielki problem, zakupiłem dziś w euro rtv agd samsunga le32a551.
Problem polega na tym, iż ten tv jest poprostu tragiczny, sprzedawca mówił, iz to dobry tv (brak smużenia itd itp). Smuży, rozmywa, ale najgorszy jest dźwięk, trzeszczy, harczy, gra jak z garczka. Nie wiem co zrobić. Proszę o pomoc.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Witam.Miałem 32a551 i rozmywał obraz przy najmniejszym ruchu-to nie smużenie a wada egzemplarza-elektronika czy coś..Sprawdzałem pózniej w mm i inny już grał ok.Co do dzwięku to był niezły za to na a451 slychać było trzaski.Ech Szajsung....straciłem zaufanie do tej firmy.Serwis powinien pomóc.
 

modoc

New member
adseba napisał:
Witam,
Mam wielki problem, zakupiłem dziś w euro rtv agd samsunga le32a551.
Problem polega na tym, iż ten tv jest poprostu tragiczny, sprzedawca mówił, iz to dobry tv (brak smużenia itd itp). Smuży, rozmywa, ale najgorszy jest dźwięk, trzeszczy, harczy, gra jak z garczka. Nie wiem co zrobić. Proszę o pomoc.

Trafiłeś na walnięty egzemplarz. Jedź do euro bez problemu wymieniają na inny egzemplarz.
 

adseba

New member
Dzięki wielkie za pomoc.:)
I jeszcze takie pytanko. Może lepiej zamiast tego samsunga wziąć jakis inny tv?? Sharp 32x20e (troche juz stary), Sony 32w4000(drogi, ale przebolał bym tą cenę). Kierownik powiedział, że jeśli się nie spodoba ten samsung to można go w ciągu 3 dni zmienić na coś innego.
Doradzcie chłopaki. Aha, i czy on ma tuner dvb bo różnie piszą w euro twierdzą, że ma, chociaż i tak pewnie nie mpeg-4.
 

modoc

New member
adseba napisał:
Dzięki wielkie za pomoc.:)
I jeszcze takie pytanko. Może lepiej zamiast tego samsunga wziąć jakis inny tv?? Sharp 32x20e (troche juz stary), Sony 32w4000(drogi, ale przebolał bym tą cenę). Kierownik powiedział, że jeśli się nie spodoba ten samsung to można go w ciągu 3 dni zmienić na coś innego.
Doradzcie chłopaki. Aha, i czy on ma tuner dvb bo różnie piszą w euro twierdzą, że ma, chociaż i tak pewnie nie mpeg-4.
Jak masz trochę więcej kasy to zamieniaj na 656 trochę lepszy. Jak nie jesteś pixelo i jakościo maniakiem to możesz zostać przy tym, dla mnie w zupełności wystarcza. A do ślepych się nie zaliczam. A mogę też polecić Sony KDL-32W4000 - LCD teraz w euro jest promo za 3999 więc 500 zł drożej od Samsunga.
 
Ostatnia edycja:

adseba

New member
Dzięki wszystkim za pomoc. TV wymieniłem na soniaka, niestety nie było zwrotu gotówki, a szkoda, bo chciałem kupić w audiovideo.com.pl, jak sie człowiek śpieszy to się diabeł cieszy, ważne, że teraz akceptuje możliwości TV:eek:k: . A co do tego a551, to również nie jestem ślepy, ale jak za coś płacę to wymagam, a ten szajsung jest mierny, skalowanie tragiczne itd. nawet nie chce się mi o nim pisać. Parametry spoko, bo jak wiadomo papier jest tolerancyjny. Najważniejsze, że głuchy nie jestem i oddałem tę katarynę. Głośniki w lapie mi lepiej grają hp pavilion dv6000 series.
Jeszcze raz dzięki wszystkim.
 

fenomen

New member
rozdziałka w samsung le 32a 551

czesc mam tv samsung le 32a 551, mam problemy z rozdziałka troche sie zamazuje i nie moge dac wiekszej czestotliwosci odswiezania niz 60hz.czy ktos by mógł mi pomoc napisac co mam zrobic
 
Do góry