LE27S71B a SRS TrusurroundXT

caspero

New member
Wytlumaczcie mi prosze w jaki sposob podac dzwiek przestrzenny zeby telewizor wydobywal z siebie za pomoca SRS. W n'ce jak włącze dzwiek przestrzenny a nie stereo to po HDMI mam cisze :/
 

szaula

Member
caspero napisał:
Wytlumaczcie mi prosze w jaki sposob podac dzwiek przestrzenny zeby telewizor wydobywal z siebie za pomoca SRS. W n'ce jak włącze dzwiek przestrzenny a nie stereo to po HDMI mam cisze :/
w telewizorze tym to jest tylko niby dzwiek przestrzenny,z dwóch głosników nie bedziesz miał kina domowego,reszty sie domysl lub poczytaj bo z tego co czytałem to na forum gdzies pisali o tym.
 

caspero

New member
To ze nie bede mial z 2 glosnikow kina to wiem ale zawsze to lepsze niz zwykle stereo. Szkoda ze nikt nei wie jak to dziala i jak to podlaczyc :/
 

lexoduspk

New member
Witam. W N-Boxie jak ustawisz ze chcesz miec dzwiek w Dolby Digital, to jest on podawany nie przez wyjscie analogowe, ale przez wyjscie optyczne. Twoj telewizor nie posiada wejscia optycznego wiec nie mozesz podlaczyc tak dekodera do telewizora. Ale SRS zapewne tworzy dzwiek przestrzenny ze stereofonicznego (mozliwe ze bedzie potrzebowal dzwieku w Dolby Surround, ale taki dzwiek takze jest zapisany stereofonicznie - programy zgodne z tym formatem sa zwykle oznaczone w TVP lub TVN, a jesli cos jest w dolby Digital to napewno jest tez zgodne z tym formatem), wiec ustaw w dekoderze dzwiek na stereo i wlacz w telewizorze SRS.
 
Do góry