LE23R81B - różne panele Lcd ?

jabbaa

New member
Zakupiłem takowy telewizor w sklepie wysyłkowym. Zrobił na mnie duże wrażenie. Doskonały wygląd, dużo ustawień menu, czerń na poziomie dobrym. Ostatnio przeglądając jakieś recenzje natknąłem się na zarzut w stosunku do kątów. Ktoś napisał że w pionie porażka. Dziwne bo w moim egzemplarzu praktycznie nie widać różnicy do samego końca w pionie i w poziomie. Będąc ostatnio w sklepie nie dla idiotów zauważyłem ten sam model . Był powieszony dość wysoko na ścianie. Pod kątem ok 150 stropni obraz zaczął zmieniać się w negatyw. Czyżby samsung montował różne matryce do tych samych modeli ? Czy aby napewno wyrażając zdanie na temat obrazu w jakimś modelu porównujemy to samo? Mój egzemplarz pochodzi z Węgier.
 

Wasyl12

New member
Witam !
Ja też kupiłem 23r82 i u mnie jest w pionie negatyw do tego stopnia że musiałem go obniżyć ze 2 razy na ścianie.Telewizor jest z Węgier
 

jabbaa

New member
U mnie do końca nie przechodzi w negatyw foto.
 

Attachments

  • DSCF0651.JPG
    DSCF0651.JPG
    58,5 KB · Wyś: 187

Girion

New member
Dzieki za odpowiedz. Tez wlasnie wczesniej myslalem o AGITO, bo i cena nizsza o blisko 700 zl od tej w Czestochowskim Media, i opinie sklep tez ma dobre... a wiec przekonalem sie i zamowilem dzis TV wysylkowo, mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok. ;)
 
Do góry