LE-40A856 czy LE-40A786 ???

sebus102

New member
witam

Jestem tu nowy i zwracam się do forumowiczów o poradę chcę zakupić telewizorek i mam dylemat. Brdzo proszę o wypowiedź osób które się znają dobrze na tym sprzęcie NA ZASADZIE WYKAZANIA PLUSÓW I MINUSÓW każdego z nich

Nie wiem czy ten LED posiada dvb-t i odbior w mpeg4 tego też bym chciał się dowiedzieć.

Z góry dzięki
 

slat

New member
tez mam ten dylemat z tego co zauwazylem
le856 znacznie cienszy lepszy do powieszenia na sciane mpg-4
le786 ledy znakomita czern slabiej gry (imput lag)
 

dandii

New member
slat napisał:
tez mam ten dylemat z tego co zauwazylem
le856 znacznie cienszy lepszy do powieszenia na sciane mpg-4
le786 ledy znakomita czern slabiej gry (imput lag)

Gry mi chodza idealnie a mam podłaczony tv do kompa za pomaca przewodu dvi- hdmi przez wejscie hdmi nr 2 i zmiana nazwy na pc.

Takie funkcje jak 100hz w grach sa wyłączone jak zmienimy nazwe na hdmi@pc ale obraz tak jest idealny. poprzednio miałem 32 calowego samsunga obraz miałem gorszy!

jeżeli chcesz miec le856 i mpg-4 mozesz brac go kosztem gorszego obrazu.
 

-bienek-

New member
slat napisał:
tez mam ten dylemat z tego co zauwazylem
le856 znacznie cienszy lepszy do powieszenia na sciane mpg-4
le786 ledy znakomita czern slabiej gry (imput lag)
Moim zdaniem TV jest do ogladania jego obrazu a nie jego samego. I kwestia tego ze 856 jest cienszy jest nieistotna. Dla przykładu: siedzisz w ciemnym pokoju i ogladasz film.. na co zwrócisz uwage na to czy twoj tv jest cienki czy na to ze masz super czerń ? Ja zwracam na tą drugą ceche wiec wybór 786 jest dla mnie oczywisty. Z grami nie ma najmniejszego problemu. Motorstorm PR zapiernicza jak szalony i nie ma zadnego laga!! pozdr
 

gsq

New member
ale jest jeszcze jedna rzecz o ktorej nie wspomnieliscie... w 856 mozna przegladac filmy, nawet divxy przez USB, w 786 tylko zdjecia i muzyke.. to taka roznica ktora na szybko zauwazylem, sam osobiscie posiadam 856 jak narazie jestem zadowolony.. ciekawie to wyglada zwlaszcza w HD..
 

DAN PL

New member
gsq napisał:
ale jest jeszcze jedna rzecz o ktorej nie wspomnieliscie... w 856 mozna przegladac filmy, nawet divxy przez USB
Przeglądać, owszem i można, jednak z tego co się orientuje to 856 nie czyta napisów. W mojej kolekcji większość mam z napisami więc i tak lipa, jak by co to podłącze do kompa. Inna sprawa to divxy na LSD tej jakości .... :hmm:

Zdecydowanie wybieram 786.
 
Ostatnia edycja:
Do góry