LE 32 S71 B czy LE 32 M51B

sadaman

New member
t

Oj witam urażoną dumę przedstawiciela tak wielu większych lub mniejszych firm w Polsce. Wygląda na to że mnogość szkoleń nie czyni dobrze ... jestem zdania że ktoś kto zna się na wszystkim tak naprawde nie zna się na niczym.
Ale odpuśćmy sobie twoją wiedzę, PIS-owskie popisówki w oparciu o cytaty oraz lekceważace podejście do osób które model ów S71B posiadają, które to zapłaciły za niego przyzwoitą cene co według ciebie jest ok - no i dobrze, ale widzą obraz inaczej niż TY.
Dalczego inni nie dostrzegają tak wielkiego problemu w czerni...i nie widzą niebieskiej barwy w czerni...a ty krzyczysz głośno że to nieokłamujmy się "ALE POPROSTU WIELKI SZJAS WYPUSZCZONY PRZEZ SAMSUNGA".

Bo po pierwsze napisałem że Panasonic gra słabiej niż konkurencja .
Więc stąd chyba mniejsza wiarygodność . Przecież powinienem napisać że jest najlepszy na świecie.

Nie potrafię znaleźć owego sformułowania - więc wskaż gdzie takiego określenia użyłeś - jeśli w tym temacie - to sorry ale musiał grać słabiej niż PLAZMA...wybacz

Po drugie możemy sie założyć że Seria s 71 Samsunga nie jest najlepsza na rynku i przyjmuję każdy zakład.
Oczywiście że LCD Panasonica ma lepsze katy - to bez cienia wątpliwości. Co ma znaczenie jeśli w domu korzysta jednocześnie więcej osób.

Wybacz ale nie będę się zakładał z osobą której brak obiektywnego podejścia do tematu i która przy byle okazji nawet osobie która jest ściśle zainteresowana danym modelem "i basta", stara się wcisnąć inną markę pisząc przy tym że musiałby np troszkę dołożyć kasy, ale i tak dostanie u Ciebie specjalną cenę.
To wyraźnie pokazuje jakie są twoje intencje i tu niestety apropo wiarygodności popieram w 100% ANTONIO.
Co do kątów masz sokoli wzrok że dostrzegasz aż taką różnice.
Ale pisząc o PANASONICU zapominasz informować o dość poważnej wadzie tych LCD...związanej z pikselozą przy słabszym sygnale wizyjnym.
Wystarczy poczytać trochę prasy.
A i jeszcze jedno bo już zaczynam się powtarzać - nigdzie nie napisałem że seria S71B jest najlepsza na rynku - więc nie wciskaj na siłe kitu, i nie rób mętliku czytającym.

Niebieską czerń , na która nakładaja się kolory nie dając w sumie naturalnego odbioru. I możesz pisać setki bzdur - nic to nie zmieni.
Chwale Samsunga w swojej klasie cenowej - ale jesli wystawia nos po za nią - To nie ma tam czego szukać.

Uparty...zwracam ci uwage że obrażasz nie tylko mnie ale i pozostałe grono osób które jest już w posiadaniu w/w modelu, tym samym sugerując że dokonali złego zakupu.

Jeśli chodzi o materiał na obudowę to wystarczy sprawdzić jego rodzaj.
Dziś zaszedłem do sklepu Avansu w Olsztynie - seria R 72 - rozpacz , rysa na rysie i rysą sie podpiera . Plazmy Pioneera nie maja tego problemu bo ich panel jest pokryty powłoką antyrfleksyjną

Przepraszam czy ty zapoznałeś się z definicją powłoki antyrefleksyjnej?
Z tego co ja wiem to jest to warstwa pokrywająca dany element mająca na celu zapobiegać odbijaniu się światła.
Nie ma to nic wspólnego z twoim wywodem na temat widocznych rys - to świadczy o twoejej wiedzy...gratuluje.

Tak czy owak odniosłeś się wyłącznie do Pioneera bo tak ci wygodniej a pominąłeś JVC z powyższych fotografii...czyżby zabrakło ci argumentów, a i JVC wkrótce dołączy do grona SAMSUNGÓW nie polecanych przez KIKIEGO bo za bardzo błyszczą?!

Antonio - jestem przedstawicielem pięćdziesięciu firm - czy z tego wynika ,że mam mniejszą wiedzę od Ciebie ? . I powiem Ci w tajemnicy że Sony w modelach KDS 55 - gra rewelacyjnie . Toshiba SED - to kosmiczna jakość- jak opanują trwałość inni bedą mieli duży problem z LCD czy Plazmami. Sharp serią XD1 - zabije rynek na LCD.
Ale Seria S 71 Samsunga - jest C I E N K A - w stosunku do wyzszych modeli nawet tej firmy. I tyle.
pozdrawiam

Muszę przyznać że uwielbiasz się wychwalać ... kim to nie jesteś, gdzie to nie byłeś, co to ty nie zrobiłeś i kto wie co tam jeszcze...wiedz jednak że tak naprawde ceni się Skromność - a ty nawet nie wiesz co to jest pewnie - a nie chwalipięctwo / podejrzewam że czymś takim to nawet kobiecie byś nie zaimponował poniewarz mało która kobieta przejawia zainteresowanie elektroniką w szerokim rozumieniu.

Wiesz - doszedłem do wniosku że niema żadnego sensu z Tobą dyskutować.
Jesteś w końcu przedstawicielem mnogiej ilości firm - ciekawe ile czasu zajmują ci szkolenia - i nikt poza Tobą nie posiadł takiej wiedzy aby mógł z Tobą jakikolwiek sposób konkurować.
Reasumując...jak się poczyta tutejsze forum, to coraz więcej osób na nim ma wątpliwości co do twoich rad, pod wieloma względami przesadzasz i wykorzystując to starasz się zmienić już podjęte decyzje tutejszych forumowiczów tak aby nie kupili czasem Jakiegoś Samsunga lub innego słabszego modelu ... a najlepiej jak kupią coś u Ciebie bo dasz im na to dobrą cene - wyraźnie widac że starsz się sobie napędzić trochę kasy od sprzedanego towaru.
Zapominasz jednak zazwyczaj o wadach TV LCD innych marek...żadko piszesz o ich wadach za to najwięcej ujawniasz w temacie Samsunga.
Osobiście odczówam w Tobie sporą awersje do Samsunga - może powinieneś się wogóle nie udzielać w temacie tej Marki i usunąć je z półek swojego sklepu raz na zawsze bo to CIENKI SZAJS...skoro tak je polecasz też w swoim sklepie - swoim klientom jak na tutejszym forum to w życiu żadnego nie sprzedasz. Po co więc mają gracić ci półki.

I nie każdy ma kase, lub stać go by dołożyć do czegoś na czym uzyska obraz minimalnie lepszy od tego co wybrał.

Ze swojej strony ustępuję MĄDRZEJSZEMU - mam to co mam, mogłem kupić lepszy ale akurat spodobał mi sie wygląda i nie mam problemu z twoimi ryskami na obudowie których notabane z odłegłości już około metra nie widać - a KIKI robie wielkie chalo.
Już widze jakie masz podejście do swojego samochodu i rysek na nim...żal mi cię.
Różnice wynikającą z niewiele lepszego modelu wolałem przeznaczyć / dołożyć na zakup CANONA 400D...i jest OK.

Myślę że o S71B powiedziane zostało już wszystko...przynajmniej z mojej strony...
Uważam go za dobry model co prawda z niższej półki, ale model który nie ma żadnego problemu z:
1. Odtwarzaniem sygnału z kablówki - obraz bardzo dobry, zależny od jakości kablówki
2. Odtwarzaniem po złączach SCART czy Komponent - obraz bardzo dobry, klarowny, przejrzysty, ostry
3. Nie ma żadnego problemu ze współpracą z PC - żyleta
4. Nie ma żadnego problemu z obrazem po złączu HDMI - obraz bardziej niż żyleta - przyjmuje tryby 720p oraz 1080 i zarówno 50 jak i 60 Hz
5. Bardzo dobry pilot - nowoczesny, intyicyjny, wygodny, prosty
6. Na ustawieniach fabrycznych TV gra średnio - po zabawie z MENU OBRAZU i oszczędnością energii gra znacznie lepiej niz PANASONIC TX-32LX60P - Większa ostrość, większa dynamika kolorów, mniejsza pikseloza przy słabszym sygnale.
7. Używaj ściereczki irchowej - nie będzie RYS - ścieraczka w zestawie.
8. Bardzo cienka obudowa - w porównaniu z 2 razy grubszym PANASEM wygląda o wiele lepiej wiesząc np na ścianie...epoka do przodu.

To tyle odemnie
 

Falubaz

New member
Sadaman to jest tylko forum dyskusyjne... po co tyle emocji i indywidualnych wycieczek do kikiego. każdy ma prawo do swojej oceny. Nikt nie podważa Twoich opinii o samsungu, ale każdy ma prawo do swojej oceny.... i niech tak zostanie. Także kiki ma prawo do oceniania modeli i wyrażania swojej opini.... takze do preferowania jedych marek kosztem drugich.....
Kazdy kto kupuje TV sam podejmuje decyzje i nikt nie zumsza nikogo do korzystania z jakichkolwiek rad.
A to czy Samsun ma ok desing... wg Ciebie tak.... wg mnie jest słaby....
jeden lubi to drugi tamto...
pozdrawiam
:cool:
 

Bartas

New member
posiadam model samsunga LE32S71B
jestem z niego bardzo zadowolony
ktos tu pisał o kątach 170 ze sciema sorry chyba mam inny model czy cos bo umnie widac tak samo
bynajmniej ja niewidze różnicy
mam go podłączonego pod kompa bo takie jest jego przeznaczenie
jak narazie spisuje sie jak dlamnie wysmienicie
kolory itp naprawde miodzio
co jeszcze ogladam czasami tv ale to ze zwykłej anteny i tu rónież niejest zle wiadomo zwykła antena pokojowa to czego sie spodziewac
PIP działa całkiem fajna sprawa jak czytam fora i moge ogladac Tv :]
hmmm narazie to tyle moze bede potrzebował pomocy z innymi ustawieniami :] co jaki i gdzie kliknac :D
 
Do góry