LCD Toshiba 47z3030 czy JVC LT-47V80

Ranaar

New member
Hehehe;-)

Tomek Koko napisał:
miałem jvc i zmieniłem na toshibe. Następny tv to bedzie JVC!!!!

Mam Toshibe - 42z3030 - i nie zamierzam jej zmieniac :p

To zeby ulatwic koledze decyzje. No co to jest za tekst? Miales obydwa modele nad ktorymi sie autor topicu zastanawia?
A moze na podstawie marki budujesz zdanie o danym produkcie? To w wypadku LCD Tv chyba sie nie sprawdza... ;>

Zeby nie bylo OT - to standarowa sugestia przy takim problemie brzmi;

zobacz obydwa obok siebie - najlepiej w domu. Wiedz,ze obraz na LCD ze zrodel niskiej jakosci wyglada zle...zawsze ;>
Czemu akurat te dwa modele?
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Kolego widziałem obraz na toshibie A3000, X3000 , z3030 i róznicy powalajacej miedzy x i z nie zauwazyłem. Wczesniej miałem jvc s60 i zadna z tych toshib nie dorównuje mu jesli chodzi o kolory. Wszystkie te toshiby maja problem z soczystoscia barw. Peweni jak to twój pierwszy tv to wydaje ci sie ze jest super ale wierz mi ze moze byc lepiej. Jesli s60 miał lepsze kolory to co dopiero z v80.
 

aswell

New member
dlaczego te dwa?
przeglądając ofertę LCD 46-47 cali i bazując na opiniach sprzedawców w sklepach (chociaż pewnei nie są oni obiektywni) te wdwa wydały mi się w swojej klasie najbardziej sensowne. Ale czekam na wasze sugestie.


Ranaar napisał:
Mam Toshibe - 42z3030 - i nie zamierzam jej zmieniac :p

To zeby ulatwic koledze decyzje. No co to jest za tekst? Miales obydwa modele nad ktorymi sie autor topicu zastanawia?
A moze na podstawie marki budujesz zdanie o danym produkcie? To w wypadku LCD Tv chyba sie nie sprawdza... ;>

Zeby nie bylo OT - to standarowa sugestia przy takim problemie brzmi;

zobacz obydwa obok siebie - najlepiej w domu. Wiedz,ze obraz na LCD ze zrodel niskiej jakosci wyglada zle...zawsze ;>
Czemu akurat te dwa modele?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie podałeś warunków.
Nie jest wszystkojedno czy wybierasz się na pustynię autem terenowym czy Porshe Carrera .
Możesz wybrać wszytkie modele:
46 Toshiba XF 350
46 Toshiba XF 355
47 Toshiba Z 3030
42 Toshiba Z 3030
42 X 3000 toshiba
42 JVC V 80
47 JVC V 80
46 W 3000 Sony
46 X 3500 Sony
42 Sharp HD 1
42 Sharp XL2
42 Sharp X 20
50 Pioneer Kuro
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
do takich warunków:
JVC 47 V 80
Toshiba 47 Z 3030
Sharp 46 Xl2

A najbardziej - plazma Pioneera Kuro 50"
 
Do góry