LCD Samsung 32'' r41 czy r51

sss333

New member
chce kupić lcd 32''. mam możliwość kupienia lcd samsunga r41 po atrakcyjnej cenie, czy może ktoś ma go i może coś o nim napisać, bo nie wiem czy jest sens i jest duża różnica między dwoma tymi modelami r41 r51, bo w cenie jest, może dołożyć i wybrać r51?
 

iwanex

New member
HD Mediabox - ktokolwiek widział...

Miałem kiedyś ten sam dylemat. Po poszukiwaniach w necie zadzwoniłem do konsultanta infolinii i sam nie wiedział czy wogóle jest jakaś różnica. Kupiłem r41 i nie narzekam poza tym był trochę tańszy. Ogólnie jestem zadowolony. Ładnie działa i nie ma problemów z kompem i notebookiem.
 

piewcewka

New member
Z tego co kiedyś tu czytałem to różnica jest w szybkości reakcji matrycy. R41-14ms a R51-8ms.
W niedzielę porównywałem stojace obok siebie w sklepie R31,R41,R51.
O ile R31 grał trochę słabiej to pomiedzy R41 a R51 nie widziałem różnicy.
Ja posiadam od kilku miesięcy R51 i jestm zadowolony.
Szczególnie ładnie chodzi z PC :)
 

sss333

New member
lcd będzie mi słuszył głównie go oglądanie telewizji, mam polsat cyfrowy, połączenie będzie przez euro, takie ma tylko wyjście dekoder.
pytanie czy le32r41 mi wystarczy, mocny będzie sygnał przy takim połączeniu,będzie dobrze odbierał.
dzięki za pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
jeśli sygnał mocny - nie masz się nad czym zastanawiać. Jeśli Ci nie bedzie odpowiadał - możesz wymienić na inny.
pozdrawiam
 

sss333

New member
Witam.
Wreście się zdecydowałem i jestem od środy szczęśliwym posiadaczem LE32R41B, gra naprawde ładnie, i nie widze różnicy między LE32R51B ( no ale jestem zwykłym telemaniakiem), i niedostrzegłem różnicy technicznych ( w menu)
pozdrawiam.
 

izon

New member
A ja mam takie pytanie.Mam Samunga LE26R51B.Po podlonczeniu kompa czy konsoli obraz jest porpostu SUPER!!Jedyny problem to cyfra +.Podlonczylem ją standardowo przez euro do telewizora.I tu właśnie jest moje pytanie:Czy da sie podlonczy jakos cyfre do tego telewziora zeby byl ladniejszy obraz??Dodam ze oglądam telewzije z odległości 2 metrow
 

raul

New member
Odnośnie tych tv lcd czy ktos mogl by podac mi stronke gdzie mozna znalezc czasy rekacji matryc tych tv

Szukam i szukam w roznych specyfikacjach technicznych tych tv i niegdzie nie pisze jaki czas reakcji matrycy ma r41 i r51
 
Do góry