LCD pod Xboxa360

waral

New member
Samsung pod Xboxa360

Witam!
Przeglądałem forum i nie zauważyłem tematu, który pasował by do mojego problemu:) a konkretnie do jego specyfiki, gdyż chodzi mi o kupno dobrego TV LCD m.in. pod Xboxa 360, do 2000zł. Chodzi mi o rozmiar między 19'' a 23''. Oczywiście logiczne jest, że im większy tym lepiej x). Zainteresował mnie Samsung LE23R32B http://www.rtvmedia.pl/sklep,998,,,03,,pl-pln,358529,0.html . Zdaję sobie sprawę, że to nie najwyższej klasy TV, ale cenowo interesują mnie LCD, które oscylują poniżej 2000zł jak napisałem powyżej. Proszę o pisanie jego wad jak i zalet, bo jestem nieco zielony( :D ) w kwestii telewizorów. I mam jeszcze parę pytań od nośnie tego Samsunga i nie tylko:
1.Czy będzie dobry dla Xboxa 360(tak wiem, że nie ma idelanej rozdzielczości dla Xa, ale według mnie rozejście obrazu powinno być bardzo niewielkie) w kwestii potrzebnych złącz itp.?
2.Czy w ciągu około pół roku (bo za tyle mniej więcej chce kupić TV) ceny LCD wogóle się obniżą, a jak tak to o ile?
3.Czy macie jakieś inne propozycje telewizorów w podobnej cenie i o podobnych parametrach?

Z góry thx za odpowiedź:) Pozdrawiam!

edit: ups władowałem to w zły temat; / sorry w razie problemów proszę moderatora o przeniesienie tego topicu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry